Wpis z mikrobloga

Mireczki jest promo na Redmi 3 w kolorze Fashion Gold. Była już o tym mowa chyba, ale pamiętajcie o GivingAssistant i 12% zwrocie na GearBest, stąd końcowo może to wyjść 119.50 USD. 10 dolarów taniej niż za tydzień ma zaoferować Goldway. Zostało chyba 37 sztuk w tej cenie. Trochę obserwowałem ostatnimi dniami ten temat, bo miałem zamawiać gdzie indziej i cena regularna na GearBest to 148 USD, więc po regularnej cenie kupując wychodzi około 131 USD ze zwrotem, więc wciąż taniej niż po regularnej z Aliexpressu. Myślę, że za 460 złotych niezła oferta i postanowiłem przypomnieć.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_298116.html

Cena promocyjna: 139.99 USD
Cena z rabatem PayPal 3%: 135.79 USD
Złożenie zamówienia z GivingAssistant (12% zwrotu na GB): -16.29 USD
Cena końcowa: 119.50 USD

#gearbest #aliexpress #banggood #telefony #promocje
Pobierz MaTTiQ - Mireczki jest promo na Redmi 3 w kolorze Fashion Gold. Była już o tym mowa c...
źródło: comment_OM8ehcmZqkYDglbdf1c03wFEDoTZF9J2.jpg
  • 40
@MaTTiQ: cześć, z tego co widzę to tutaj wychodzi taniej niż w ibuygou z kodami od rubika, tam wychodzi ponad 600zł, ale z gwarancją bez vatu, a jak wygląda tutaj? Bo jest niby 460zl +ew. Vat i jak z czasem przeysłki. Bo z tego co rubik pisze to dhl w tydzien dojdzie.
pozdro
@galarulez: podobno ibuygou nie wysyła już dhl do Polski, tzn trzeba dopłacić 38$. Kiedyś do dużych miast dało się, nie wiem ile w tym prawdy, dawno nie zamawiałem na ibuygou
@galarulez: Z VAT-em jest tak że albo wpadnie albo nie wpadnie. Brałem inny tel i nie wpadł, teraz też mam nadzieję ale jestem przygotowany na VAT. Zamówienie bez ryzyka VAT wyszłoby mnie podobnie jak tutaj gdy ten podatek mi faktycznie dojdzie. Jednak jeśli nie dojdzie to będzie świetna wiadomość. Natomiast nie wiem o jakim kuponie mówisz w IBG, bo cena telefonu tam z roczną gwarancją to 170 USD, wysyłka DHL jakieś
@galarulez: Przewinąłem tag i dopiero teraz zobaczyłem kupon na 28 dolarów :-D 142 z roczną gwarancją wychodzi plus koszt wysyłki DHL 17 dolarów, a 8.50 te ubezpieczenie od VAT. Podobno nie warto tego ubezpieczenia bo każda paczka i tak jest pakowana w ten papier ozdobny żeby przeszła bez VAT. W tym przypadku oferta interesująca, pewnie dałaby trochę do myślenia mojemu znajomemu, ale już zamówione na GB i nie ma odwrotu :-D
Pobierz MaTTiQ - @galarulez: Przewinąłem tag i dopiero teraz zobaczyłem kupon na 28 dolarów :...
źródło: comment_rjLvSmqtRMAjsgg03mF5sHzkk6JvTfID.jpg
@MaTTiQ: wiem, dzisiaj jakiś Mirek pisał o tym, że Polski nie ma. Potem pisał, że w Koszalinie odezwie więc nie wiem jak to się teraz odbywa
@kendi: Racja, że nie ma. Do niedawna wydaje mi się że jakieś pojedyncze kody pocztowe były z Polski w Remote Areas. Musi mireczek wyjaśniać i powołać się na oficjalnego pdf DHL i tyle ;-)