Wpis z mikrobloga

@Vasek: Wśród europejskich narodowców są także i polscy narodowcy. Jak miałeś matematykę to powinieneś znać coś takiego jak zbiór i jego elementy. Ty mu przyznajesz rację, więc się Ciebie pytam.
@Vasek: Mój wpis dotyczy domniemanego nacjonalizmu ISIS. Poza tym w jaki sposób narodowcy niszczą nasz świat?
@turboyonek: Ten "pajac" to nadal osoba publiczna która ma wpływ na światopogląd pewnej liczby osób. I szkodzi nam wszystkim siejąc taką dezinformację.
@kingszajs: Zbyt wysokie mniemanie masz o polskich narodowcach, nawet o nich nie pomyślałem.
@MrocznyBrokul: No chyba nie powiesz, że ISIS nie ma nacjonalistów.
A prawica, jak i lewica niszczą nasz świat przez pójście w skrajność. Zamiast dojść do porozumienia i połączyć najlepszych cech z obu stron, to idą w zaparte, że ich jest najlepsza tworząc rozłamy.
A podzielony i skłócony kraj, to słaby kraj.
Zbyt wysokie mniemanie masz o polskich narodowcach, nawet o nich nie pomyślałem.


@Vasek: Najpierw przyznajesz rację Palikotowi że europejscy nacjonaliści przyczyniają się do upadku Europy. Czyli zarazem przyznajesz że polscy nacjonaliści to robią, bo polscy nacjonaliści są też europejskimi nacjonalistami bo pochodzą z Europy. Kolejna rzecz to jest to że nie potrafisz postawić jednego argumentu, podobnie jak Palikot by nie potrafił. Nie potrafisz odpowiedzieć na jedno proste pytanie - W jaki
Pobierz kingszajs - > Zbyt wysokie mniemanie masz o polskich narodowcach, nawet o nich nie po...
źródło: comment_NaROCJo1DWWDkCZFk2gWBFRUR88JZJGL.jpg
No chyba nie powiesz, że ISIS nie ma nacjonalistów.


@Vasek: Właśnie powiem. W ISIS nie ma nacjonalistów bo ich doktryna nie uznaje czegoś takiego jak naród.

Nacjonalizm to pojęcie obce islamowi, ponieważ wzywa ono do zjednoczenia w oparciu o więzy rodzinne i plemienne, podczas gdy islam jednoczy ludzi w oparciu o ‘Aqidah , tzn. wiarę w Allaha i Jego Wysłannika (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim). Islam wzywa do więzów ideologicznych.
@kingszajs: Nie. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować po prostu, bo uciekasz z tematem na polskich narodowców, którzy stanowią mały procent europejskich narodowców, o których mowa w temacie.
Dlaczego uważam narodowców za zło napisałem w tym samym komentarzu, co zawołałem Ciebie.
@Vasek: Dobra, pójdę Ci na rękę, choć to niewiele zmieni. Nie obchodzi mnie dlaczego uważasz ich za zło bo nawet się o to nie pytałem. Zadam to samo pytanie, lecz już w takiej formie żebyś mógł odpowiedzieć:

W jaki sposób europejscy narodowcy przyczynili się do zniszczenia Europy?