Wpis z mikrobloga

Najlepsze w przejściu na weganizm jest to, ze nie musisz rezygnować z ulubionych potraw. Przez odpowiednie połączenie różnych składników i przypraw można odtworzyć wiele smaków.

Poniżej burgery z czarnej fasoli i buraków (i zaraz się ktoś #!$%@?, że jak burgery to przecież muszą być z miensa bo inaczej ciota ;)).

#gotujzwykopem #weganizm #wegetarianizm #nadjedzenie #wegemafiawypok #czlowiekszpinak
Pobierz g.....i - Najlepsze w przejściu na weganizm jest to, ze nie musisz rezygnować z ulubi...
źródło: comment_9IzXMlpx61bVXJf4V8lluboJup59KVmV.jpg
  • 46
@harpiowata: Ona robiąc to ma nadzieje, że mu zasmakuje. Dla mnie tym zdaniem jednak podmiot liryczny wyraża obawę, że jednak smakować nie będzie ale "jeśli kiedykolwiek Lubemu uda się doprosić o powtórkę...", rozumiesz?!
@grecki: ja se dzisiaj zajebię hamburgera takie najprostrzego i najgorszego jak z budy obok podstawówki, co się z kumplami na wagary szło i opiepszało takiego szajsowatego najsmaczniejszego #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego poprawię sobie czekoladą bo mogę i będę dzisiaj miał dobry dzień znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://weganskarozpusta.blogspot.com/2013/04/pieczen-golonkowa-na-piwie.html?m=1


@harpiowata: nawet nie wiem jak to skomentować. pietruszka udająca kość, no padłem. i tak jak zawsze bronię wege wędlin, szaszłyków czy innych kotletów, tak tego nie potrafię. tak samo jak pieczeni z seitana o smaku kaczki, która miała nawet coś co miało udawać skórę.
@grecki: a j lubię sobie zrobić coś bezmięsnego właśnie dlatego, że są to inne smaki niż mięsne.
Najlepsze w przejściu na weganizm jest to, ze nie musisz rezygnować z ulubionych potraw


@grecki: czyli mogę jeść krwiste steki i grube hamburgery wołowe po przejściu na weganizm?

Chłopie... taki inteligentny jesteś, tyle w życiu osiągnąłeś, a odwala Ci jak jakiejś 18 letniej Karynce która właśnie dostała się do Wyższej Szkoły Robienia Hałasu i zaczęła zadawać się ze studentami prawa. I nie, nie mam nic do weganizmu, wegetarianizmu, ale takie zachowania
pierwsze zdanie to typowy rakcontent. weź to przeczytaj na trzeźwo i się zastanów...


@ketorw: nie wiem co w tym dziwnego. Większość potraw mięsnych to tak naprawdę odpowiednia kompozycja przypraw i sosów. Ostatnio wrzucałem jak zrobić coś, co smakuje jak posiekana świnia a jest robione z egzotycznego owoca. Dałem do spróbowania mięsożernej części biura - każdy się zastanawiał co to za mięso, nie co to za owoc.

Quorn wygląda i smakuje jak
@JanuszProgramista: a jeszcze lepsze jest to że nie musisz się desperacko utwierdzać w przekonaniu że to był dobry wybór oraz nie brzmisz jak jehowi próbujący nawracać niewiernych ( )
Myślę że doczekam w swoim życiu dnia gdy adorator jedynej słusznej drogi kulinarnej, miłośnik jedzenia na które sra moje jedzenie, pojawi się w drzwiach mojego domostwa i rzuci krótko: "przepraszam, czy miałby pan może chwilkę aby porozmawiać
@pawel-kw-wkp: od kiedy to krowa sra na soczewicę, fasolę, owoce, warzywa? Jesz pieczarki tak poza tym? Masz błędne przekonanie. Nie jestem weganem, ale weganizm to coś jak przekonanie że zrezygnowanie z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego jest drogą, którą warto iść bo niesie za sobą ograniczenie zabijania i cierpienia innych żyć na ziemii, weganie również nie tolerują producentów wyrobów skórnych, właściwie to wszystkiego co łączy się z zadawaniem bólu lub śmierci