Wpis z mikrobloga

@OjciecMalwersant: idealnie pasuje pod to, że w sumie zainstalowałem apkę (ale to kilka h temu i zapomniałem wspomnieć) która mocno wymuszała na mnie kupno premium i poszedł w zapomnienie z uninstalem. Cholera, to będę miał robotę jutro z tym gównem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Polecam CryptoPrevent (na przyszłość). Zobacz w procesach czy nie masz jakiegoś ośmioznakowego execa z losowymi literkami. Jeżeli nie to może tylko antywirus Ci się wykrzaczył? Sprawdź też w event logach systemowych czy dysk nie pada.
  • Odpowiedz
@OjciecMalwersant: poskubałem Autoruns'em i odpala dużo szybciej, ale nadal ciut wolniej... No nic, póki co jest dobrze, chociaż jak masz pomysły na wklepywanie czegoś w awaryjnym to będę wdzięczny. A w sumie już jestem, łap soga!
  • Odpowiedz
@americanfootball: Jeżeli masz jakiś osobny dysk o podobnych paramatrach, to sklonuj ten stary na nowy, np. programem AOMEI Backupper 3.2 (Clone System) i zobacz czy będzie szybciej. Czasami żadne oprogramowanie nie pokazuje że dysk świruje, SMART też wygląda dobrze. Ostatnio miałem właśnie takie dwa przypadki. Tylko pamiętaj że po sklonowaniu systemu przed zabootowaniem komputera odłączyć stary dysk fizycznie.
  • Odpowiedz