Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie przetoczyło się wiele negatywnych opinii z oceną pracy moderacji na Wykopie, więc jestem Wam winna kilka słów wyjaśnienia.

Jako osoba odpowiedzialna za moderację wielokrotnie uczulałam moich współpracowników, że nie powinni być sędziami we własnej sprawie. Teraz gdy sprawa dotyczyła mnie bezpośrednio nie udało mi się zachować odpowiedniego dystansu.

Nie wstydzę się swoich zdjęć ani komentarzy, które powstały na długo przed tym jak zaczęłam pracować w Wykopie. Wiem, że niektórych te treści mogą drażnić, ale przeszłości nie zmienię.

W całym tym zdarzeniu największym moim błędem było to, że okazałam się sędzią we własnej sprawie i za to muszę Was przeprosić. Nie powinno mieć to miejsca. Przepraszam.

Myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest odsunięcie się w cień i pozostawienie moderacji innym osobom.

Zdradzę Wam, że w najbliższym czasie Michał przedstawi pomysł na nowy system moderacji, który w zamyśle opierał się będzie głównie na przejrzystej liście powodów zgłoszeń, widocznej i dobrze uzasadnionej decyzji moderatora, a także większej współpracy moderatorów w kontrowersyjnych sytuacjach.

Mam nadzieję, że te najbliższe zmiany doprowadzą do tego, że będziemy mogli skupić się na ciekawych znaleziskach, a nie na aferach.

#oswiadczenie
  • 478
@Elfik32 Dziwie sie bo osoba z honorem by odeszla sama po takiej akcji, ale widze ze na wykopie to jak w polityce naszej krajowej tez nikt nie podaje sie do dymisji.

W kazdej normalnej prywatnej firmie by sie zalatwilo sprawe poprzez tzw. "porozumienie stron" . Widocznie masz plecy w firmie czy tez wchodza w to pewne inne wzgledy ktorych wolal bym nie wymieniac. Najbardziej dziwie sie allegro majac udzialy w wykopie pozwala
@Elfik32 Cieszy mnie to, że odezwałaś się w tej sprawie. Naprawdę nie masz czego się wstydzić (chodzi o zdjęcia). Jedyny mankament to brak uśmiechu lub jego cienia na fotkach - wyglądają jakby były robione pod przymusem. Co do afery to zapominam. Pozdrowienia i powodzenia.
@Elfik32: Bez cisnień. Każdy robi błędy ale liczy się to że później rozumie co poszło nie tak i tego unika. Lepszy ktoś na stanowisku z takim doświadczeniem. Jak dla mnie odejście ze stanowiska przez taką akcję jest niepotrzebne. Kolejna szansa i tyle w temacie - jedziemy do przodu.
@Elfik32: Nie daj się zniszczyć! Plus za odwagę, a ludzie niech mówią co chcą - świetnie wyglądasz w obiektywie i ta szykana od początku była zbędna. Po za tym kto nie robił/nie mówił/nie pisał czegoś głupiego jak miał te 20 lat! Ech... to dopiero był genialny czas w życiu...

A tak w ogóle '88 to świetny rocznik! Trzymaj się!
@Nrb: Tak, bo życie kręci się tylko wokół tego, żeby zaruchać nie? Po prostu żal mi dziewczyny, bo strasznie ją zgnoili na wszystkie możliwe sposoby. Przecież @Elfik32 też ma imię, nazwisko i jakieś życie poza wykopem, a to jak jej dokopali odbije się pewnie i na tym.

Niechcący stała się osobą "bardzo publiczną", a ludzie to ch*je i mieli przy tym pewnie niezłą radochę.
@Elfik32: Doceniam decyzję. Jako członek admińskiego grona w innym serwisie WWW wiem, ze granicę przekroczyć łatwo a potem przyznać się do tego - już nie tak łatwo. Jeden kciuk trzymam, drugi pokazuję zwrócony w górę. Mimo raz zalinkowanego przeze mnie zboża - to było mało złośliwe, naprawdę - mam nadzieję, ze nie odbiło się to zbytnio wielką czkawką osobiscie. Trzymaj się.