Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie przetoczyło się wiele negatywnych opinii z oceną pracy moderacji na Wykopie, więc jestem Wam winna kilka słów wyjaśnienia.

Jako osoba odpowiedzialna za moderację wielokrotnie uczulałam moich współpracowników, że nie powinni być sędziami we własnej sprawie. Teraz gdy sprawa dotyczyła mnie bezpośrednio nie udało mi się zachować odpowiedniego dystansu.

Nie wstydzę się swoich zdjęć ani komentarzy, które powstały na długo przed tym jak zaczęłam pracować w Wykopie. Wiem, że niektórych te treści mogą drażnić, ale przeszłości nie zmienię.

W całym tym zdarzeniu największym moim błędem było to, że okazałam się sędzią we własnej sprawie i za to muszę Was przeprosić. Nie powinno mieć to miejsca. Przepraszam.

Myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest odsunięcie się w cień i pozostawienie moderacji innym osobom.

Zdradzę Wam, że w najbliższym czasie Michał przedstawi pomysł na nowy system moderacji, który w zamyśle opierał się będzie głównie na przejrzystej liście powodów zgłoszeń, widocznej i dobrze uzasadnionej decyzji moderatora, a także większej współpracy moderatorów w kontrowersyjnych sytuacjach.

Mam nadzieję, że te najbliższe zmiany doprowadzą do tego, że będziemy mogli skupić się na ciekawych znaleziskach, a nie na aferach.

#oswiadczenie
  • 478
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nrb: beka bo nie mam zamiaru rozwalać serwisu gdy już rewolucja przyniosła skutek czy beka bo uważam komentowanie wyglądu (do tego w taki sposób) za chamówę? Jeździsz teraz po dziewczynie i reszcie administracji dla samego jeżdżenia czy o coś ci chodzi?

@kacperinjo: dziewczyna zareagowała emocjonalnie na prowokację i nadużyła uprawnień, przeprosiła i moderować już nie będzie. Bany cofnięto, administracja przeprosiła, przyznała się do błędów i zapowiedziała zmiany o
  • Odpowiedz
Hahaha, najpierw robisz sajgon a później przepraszasz i myślisz, że wszystko będzie ok? W dupę sobie wsadź te przeprosiny. "Nie masz talentu? możesz pokazać c---i." - O.S.T.R. Prześpij się jeszcze z adminem to może dostaniesz kolejny etat xD
  • Odpowiedz
@Elfik32: Przeprosiny nie zostaly przyjete... za pozno zbyt slabo i bez polotu, slowo przepraszam nie rekompensuje krzywde jaka mi wyrzadzilas. Tak wiec bedziemy musieli spotkac sie w sadzie, przykro mi ale innego wyjscia nie widze...
  • Odpowiedz
@rineo: Cofnięto CZĘŚĆ banów to raz, a dwa użytkownicy sami odeszli, bo wykop zaczął cenzurować informacje. Gdyby cię żona zdradziła, a potem wysłała w smsie, że nigdy więcej tego nie zrobi to pewnie byś jej wybaczył ? Musieli coś napisać i tyle w temacie. Może ciebie to przekonało, ale mnie niestety nie ;c
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: kolejny który potrzebuje do zaspokojenia livestreamu z biczowania elfa. Usuń konto.

@splash_damage: patrz wyżej.

@kacperinjo: cofnięto te za wykopanie znaleziska z cytatami, administracja póki co twierdzi że mehqods na bana zasłużył nie tylko tym. Masowe emoquity były spowodowane dodaniem zboża do czarnej listy, całkiem uzasadnionego: rewolucja się udała, dalsze robienie syfu to zwykły trolling i nie ma nic wspólnego
  • Odpowiedz
@Elfik32: a ja jestem za Tobą, było jak było, każdy w życiu popełnia błędy i konsekwencje tych błędów przeważnie szybko odczuwa na swojej skórze, jeżeli nie bezpośrednio to pośrednio a czasami dostaje się też bliskim tej osoby. Gdzieś tam po drugiej stronie łącza jesteś Ty-człowiek taki jak każdy inny, który jest codziennie mądrzejszy o doświadczenia z poprzedniego dnia. Mam nadzieję, że przechodzisz teraz przez to wszystko z uniesioną brodą i
  • Odpowiedz
@rineo: Głodnemu chleb na myśli. Skoro zrobiła co zrobiła to powinna od razu przeprosić, zrezygnować z posady, usunąć konto i odejść z jakąkolwiek godnością a nie po 3 dniach pisać (najprawdopodobniej) wymuszone przez zwierzchników przeprosiny. To co napisała w pierwszym poście jest tak samo prawdziwe jak słowa naszych kochanych polityków.
  • Odpowiedz
A ja nadal nie rozumiem jak można zamieścić własne, nagie foty w necie, a potem mieć pretensje że je ktoś wykopał.
  • Odpowiedz
@yilka: z tego co wiem, to była profesjonalna sesja fotograficzna, a fotki zamieścił w necie fotograf, a co do pretensji, to każdy kto coś w życiu osiągnął [np został moderatorem na wykopie, a co?!:D] byłby wkurzony że ktoś wywleka przeszłość, poza tym tu chodzi o prywatne wojenki i hejty a nie same elfikowe c---i , sama powiedziała ze nie ma się czego wstydzić z tego powodu
  • Odpowiedz