Wpis z mikrobloga

#pozwolenienabron #bron #bronpalna #heheszki #bagiety

wywiad na bagietach zaliczony. jedyne co lekko zszokowało to pytanie: "pańska partnerka z którą pan mieszka jest pańską córką?". nie tylko dla mnie było za wcześnie :) a poza tym bardzo miło i sympatycznie, zawsze lubiłem policję.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vicking: podanie złozyłem jakoś ~5 marca. w miedzyczasie dwa razy startnąłem, doniosłem komunikaty, podniesli mi ilosc sztuk do oszałamiających 5 i wizyte dziś. ale mozliwe, ze sa poslizgi, bo moj dzielnicowy jest na urlopie.
  • Odpowiedz
@uirapuru: Yhm.. To ile startów w sumie zrobiłeś? Dwa lub więcej? Ja mam w sumie trzy w tym 1x pistolet sportowy, 2x centralny zapłon, 3x karabin i 1x strzelba..
No zobaczymy :) Na 1 kwietnia mam badania ( ͡º ͜ʖ͡º) a później składam papiery ;)
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: W Austrii przede wszystkim na strzelby i powtarzalne karabiny nie wymagają pozwolenia tylko "rejestracji" (po zakupie broni wysyłasz wniosek do Policji o wpisanie broni do rejestru i to by było na tyle)
  • Odpowiedz
@vicking: 5 komunikatów, dwa boczne i trzy centralne zanioslem. zrobilbym wiecej, ale klubowa b--ń ssie, najblizsze zawody 27 kwietnia no i troche d--a z placeniem za to, wole juz poprzestać i wyrwac klamke jedna dla siebie
  • Odpowiedz