Wpis z mikrobloga

Kierowcy z Wawy zameldowali, że dzisiejszej nocy policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.

A jakby tego było mało, Ubery śmigały całą noc na mnożnikach, mnóstwo nowych klientów, ogólne potępienie dla taksówkarzy.

Ogromne podziękowania dla stołecznych taksówkarzy - lepszej roboty nie mogliście dla nas zrobić :)

#uber
  • 84
  • Odpowiedz
policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.


@LiberalnyLibertarianin: Kolejny idiota który za występek kilku(a moze nawet jednego?) taksówkarzy chce ukarać wszystkich taksówkarzy? A, widać po nicku że tak.
  • Odpowiedz
@Mave: ja tam obserwuje fanpejdże i jak widzę, że Uber wymyślił taką akcję to normalnie prycham pod nosem. Uber - korpo o zasięgu światowym skupia się na Januszach z Warszawy i na tym żeby ich #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kierowcy z Wawy zameldowali, że dzisiejszej nocy policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.

A jakby tego było mało, Ubery śmigały całą noc na mnożnikach, mnóstwo nowych klientów, ogólne potępienie dla taksówkarzy.


@LiberalnyLibertarianin: To z czego sie cieszysz że "BARDZO DOBRZE" ze się #!$%@? dosłownie do wszystkiego skoro to żadna kara?
  • Odpowiedz
@LiberalnyLibertarianin: nigdy nie korzystałem z UBERa, ale teraz aż mnie korci, żeby skorzystać jak będę w Warszawie zamiast TAKI xD Chociaż są też fajne i tanie korpo w wawie, kiedyś korzystałem z jednej regularnie i zawsze byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@LiberalnyLibertarianin: złotówy pajacują, a taksówkarze cierpią. Dwa różne pojęcia. Złotówy to patologia wśród taksówkarzy. Najgorsze jest to, że nie wiesz na kogo trafisz. Czasem się trafiają normalni taksówkarze, ale złotówy to jakaś kpina.
  • Odpowiedz
On pewnie myśli że Uber jest w zmowie z policją ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie aż się zagotował pod wąsem

@Mave: dokładnie. I że uber jak jacyś masoni pociągają za sznurki na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz