Wpis z mikrobloga

Kierowcy z Wawy zameldowali, że dzisiejszej nocy policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.

A jakby tego było mało, Ubery śmigały całą noc na mnożnikach, mnóstwo nowych klientów, ogólne potępienie dla taksówkarzy.

Ogromne podziękowania dla stołecznych taksówkarzy - lepszej roboty nie mogliście dla nas zrobić :)

#uber
  • 84
Kierowcy z Wawy zameldowali, że dzisiejszej nocy policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.

A jakby tego było mało, Ubery śmigały całą noc na mnożnikach, mnóstwo nowych klientów, ogólne potępienie dla taksówkarzy.


@LiberalnyLibertarianin: To z czego sie cieszysz że "BARDZO DOBRZE" ze się #!$%@? dosłownie do wszystkiego skoro to żadna kara?
@LiberalnyLibertarianin: nigdy nie korzystałem z UBERa, ale teraz aż mnie korci, żeby skorzystać jak będę w Warszawie zamiast TAKI xD Chociaż są też fajne i tanie korpo w wawie, kiedyś korzystałem z jednej regularnie i zawsze byłem zadowolony.