Wpis z mikrobloga

Kierowcy z Wawy zameldowali, że dzisiejszej nocy policja trzepała równo wszystkie złotówy - #!$%@? się dosłownie do wszystkiego. I BARDZO DOBRZE.

A jakby tego było mało, Ubery śmigały całą noc na mnożnikach, mnóstwo nowych klientów, ogólne potępienie dla taksówkarzy.

Ogromne podziękowania dla stołecznych taksówkarzy - lepszej roboty nie mogliście dla nas zrobić :)

#uber
  • 84
  • Odpowiedz
: licencje mi ogólnie wiszą i skoro masz prawo jazdy to mi to wystarczy, ale co z OC? Twóje TU wie, że odpłatnie wozisz ludzi? W razie wypadku nie będzie problemu dla mnie jako pasażera i dla Ciebie jako kierowcy?


@wajdzik: normalnie dostaniesz odszkodowanie jako pasażer, problemy może mieć co najwyżej kierowca, bo ubezpieczalnia może się do niego zwrócić po regres. Nie wiem jak mają się do tego dodatkowe ubezpieczenia
  • Odpowiedz
  • 0
Serdeczny uj w krzyż i palom przez plecy zlotówom... Są w tym zawodzie wartościowi ludzie a reszta psuje im opinie
  • Odpowiedz
@mars83: A nie jesteś w stanie pojąć, że taxi i uber w Warszawie to olbrzymie pieniądze i za taką intrygą mającą na celu pozyskanie klientów może stać właściciel nawet średniej wielkości floty w Wawie który poza odprowadzaniem hajsu za korzystanie z apki nie ma nic wspólnego z ''globalną korporacją'' i mimo to stwierdzenie, że ''to uber zrobił'' jest zrozumiałe i nie nalezy go rozumieć w taki dziwny sposób jak Ty.
  • Odpowiedz
@kapitan_dupa: Ale i tak co miał z tym Uber wspólnego? Na zdjęciach zrobionych przez Januszy przecież widać nawet po ubiorze i posturze, że udział brały złotówy. Póki co dla mnie to dziwna akcja #!$%@? ludzi, którzy coś próbują udowodnić i tym udowadnianiem zrobili dobrze konkurencji. I taka jest prawda.
Uber w innych państwach miał problem ale jak widać wszystko się jakoś toczy ok. Tylko u nas jakieś chore akcje.
  • Odpowiedz