Wpis z mikrobloga

Opowiem wam historię... Jakiś czas temu poznałem na rowerze bardzo ciekawego człowieka. Zawsze uśmiechnięty, wesoły, pełen życia. Miał z mojej perspektywy dosyć fajną pracę, jeździł po całej Polsce i sprzedawał/rozwoził opony do samochodów ciężarowych. Za każdym razem gdy jechał w jakieś nowe miejsce, potrafił wynajdywać ciekawe obiekty i je fotografować. W pewnym momencie zaraził się pasją do roweru, kupił rower szosowy i gdy tylko miał okazję zabrać go ze sobą w trasę robił to. Założył konto na stravie i nawiązał masę nowych znajomości. Przy każdym kolejnym wyjeździe umawiał się z lokalnymi kolarzami i realizował coraz to ciekawsze plany. W taki oto dziwny sposób trafiliśmy na siebie. Pamiętam jak zaczęliśmy rozmawiać o czymś naprawdę wielkim, trasy 200-400km można robić ot tak mając jakąś tam kondycję, ale przewyższenia to inna bajka. Znalazłem na zagranicznym forum zyskujący coraz to większą popularność challenge #everesting , zaraz po naszej rozmowie, Karol założył grupę na stravie i tak zaczął się wyścig - Kto będzie pierwszym Polakiem któremu uda się pokonać 8,848m przewyższeń na jednym podjeździe, w jednej jeździe. Wyścig wygrał Piotr, kilka miejsc za nim był bohater mojej historii Karol. Z tego co pamiętam, nigdy nie robił ogromnej ilości treningów, a pomimo tego miał siłę, kondycję i determinację aby to zrobić. Mi nie udało się do tej pory... i nie wiem czy uda się kiedykolwiek. Piszę o tym wszystkim głównie dlatego, że nigdy w życiu nie spotkałem człowieka z tak ogromną determinacją, motywacja, chęciami. Potrafiącego rozmawiać z każdym, być dobrym dla każdego, rozbawić każdego - tak to prawda. Karol znikł, coś się posypało, zerwał wszystkie kontakty, przepadł niczym kamień bez słowa. Dziś ponownie przejrzałem zdjęcia które kiedyś robił i uważam że są naprawdę dobre. Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam
instagram: https://www.instagram.com/krim.pl/
@karolctu wróć ( ͡° ʖ̯ ͡°), było tyle planów.... a kiedy znikłeś wszystko się posypało
#rower #szosa #feels
Wołam osoby które go znały: @metaxy @Wilier @KonniQ @kocurkolandia i jeszcze pewnie kilka innych
cree - Opowiem wam historię... Jakiś czas temu poznałem na rowerze bardzo ciekawego c...

źródło: comment_FeWhskr1NLGORUtOmQIloDkJS2WhH7Nr.jpg

Pobierz
  • 6