Wpis z mikrobloga

Dziś widzimy się znów o 1:00 (tym razem nie zapomnę o tagu). Spróbuję przenieść jeszcze raz bota na wideo - ale Omegle się przed tym trochę zabezpieczyło, aczkolwiek może nie wystarczająco.

Streama odpalę jak internet mi się opanuje, bo teraz jest tragicznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wołam spamlistę z mirko:

@mozdzi, @niggets, @pieczywowewiadrze, @RayRayRay, @Talar_, @usohaki, @Yam1337 @tito17

spamlistę z chatu:

@kotylizamaslo
@mkcvxpu
@kamil-litwinczuk-9
@KICKUU
@Krol_Pontaru
@Wextor

#misteriusowybot
  • 17
@Lengyel: Nie ma innej alternatywy :p ale ogólnie częściej działa szybciej niż powinien, więc nie jest źle. no i ISP mi nawet port jakiś tam przydzielił, co prawda zajęło mu to tydzień i internet częściej był kaput niż działał, ale się udało

@Lengyel: O Panie, miałem kiedyś takie wynalazki, jak jeszcze radiówki nie miałem :)
3 GB internetu z Orange Freedom Pro na miesiąc. Pobieranie Windowsa 8 DP po przekroczeniu limitu zajmowało mi ponad tydzień. Prędkość bez lejka to 1 Mbps down i 512 Kbps up, po lejku 64 Kbps/ 64 Kbps
@Lengyel: Ale to też kwestia stron. Nowe, przeładowane animacjami i jQuerem ładują się o wiele wolniej na 64 Kbps niż stare i statyczne kilkanaście lat temu, kiedy taka prędkość to był standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misterius: To prawda, kiedyś od biedy dało się załadować coś na tych 16, a 64 działało całkiem całkiem. Dzisiaj nie idzie nic załadować. Ale na szczęście z internetem też jest lepiej, nowe technologie, większe limity.