Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj. Jadę sobie autkiem, biorę zakręt i wyskakuje Pan policjant z lizaczkiem.
OHO niedobrze...
- dzień dobry aspirant Łebebłebłe wydział ruchu drogowego miasta Błełbłebłełbe (tak to usłyszałem). Proszę o dokumenty (bez podania przyczyny kontroli). Panie kierowco tu było ograniczenie do 40 km/h.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- a ile jechałem? ( ͡ ͜ʖ ͡)
- nie wiem, ale na pewno szybciej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
koniec.
#policja #polskiedrogi
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ligniperdus: ja to sie ostatnio uswiadomilem ze wymagany jest trojkat i gasnica a jak robilem testy to mialem pytanie ktore z tych jest wymagane (prawidlowa jedna odpowiedz) i mialem do wyboru gasnice trojkat no i kolo ratunkowe :D
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: Mnie kiedyś zatrzymali i stwierdzili, że musiałem jechać "szybciej" bo długo nie mogli mnie dogonić. Po owocnej rozmowie dostałem pouczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dzisiaj rano miałem kontrol. Pan powiedział, że mój styl jazdy wzbudzał podejrzenie prowadzenia pod wpływem. Wpakowali się za mną na parking jednej z hurtowni drewna, koguciki, pełna profeska :D
  • Odpowiedz
jakbyście chcieli wiedzieć to mój kolega nigdy nie działa na "iskrze". A jak mojego kolegi z pracy kolega go zapyta "Ty... A to jego prędkość czy ki c--j?" pada odpowiedź "tym razem myślę że to chyba jego prędkość. ZATRZYMUJEM! IIIIIIOOOOOIIIIOOOOOIIIIOOOO"

nastepnym razem mój kolega pyta kolegi z pracy" te... on przekroczył prędkość o ponad 35 na godzine! dlaczego bo nie zatrzymujesz?" "Bo to chyba nie była jego predkosc". I taaaak to działa
  • Odpowiedz
@mozeglupiemozenie: ciekawe jak to jest naprawdę, ja robilem "przeglad" gaśnicy po 2 latach, bo niby trzeba (nie pamiętam skad takie przekonanie). znajomy strażak co prawda zrobil za darmo, ale jak nie trzeba robic to nie ma sensu sie fatygowac
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: Jakoś Ci nie wierzę, pokaż nagranie. Ja mogę wymyślić taką historyjkę: jadę autkiem, a tu nagle tirówka macha na numerek, zatrzymuję się bo z twarzy zupełnie podobna do Sashy Grey. Staję, odsuwam szybkę a tu patrzę... rzeczywiście Sasha Grey jak malowana!! Wziąłem ją na masce później pięć razy w hotelu. Spodobałem jej się i teraz podróżujemy po świecie na jej rachunek (wszak jest milionerką). Rozmawiamy o fizlozofii i piszemy
agnostyk - @krzysssi33k: Jakoś Ci nie wierzę, pokaż nagranie. Ja mogę wymyślić taką h...

źródło: comment_ZAE9Qk315AC2WWrbZNWGNeIcFUIC5z8v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz