Wpis z mikrobloga

@mateusz-skrzyniecki1: nie chodzi mi o to, tylko patrząc po oknach, drzwiach garażowych - wszystko to zostało zmienione w ścianach nośnych. Domyślam się że fundamenty zostały ale wybicie tak dużej dziury w ścianie nośnej żeby zrobić garaż? Czym to wzmocniono? EDIT Chociaż teraz jak patrzę to zmyliła mnie perspektywa. Jest to możliwe. Ciekawe jak wygląda wnętrze,, bo oni jest dużo bardziej interesujące.
@husky83: Jaki ruch? Takie domki są bocznych uliczkach i nie ma tam praktycznie ruchu. ;) Brak prywatności? Masz w większości w pełni zagospodarowaną działkę z pełnym nasadzeniem drzew. Na wsi trzeba czekać kilkanaście lat żeby to tak wyglądało.
Wszędzie masz blisko i tak jak @Adass: wspomniał nie ma problemu z dojazdem gdziekolwiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chrzanić domek na wsi jak dla mnie. ( ͡
@husky83: W Gdyni z racji tego, że jest to młode miasto, połowa centrum jest pod opieką kuratora zabytków w tym 3/4 dzielnicy willowej i wtedy jest to jedyna możliwość, żeby przebudować dom. ( tak nawet niektóre kwadraty co mają 30-40 lat)
Jaki ruch? Takie domki są bocznych uliczkach i nie ma tam praktycznie ruchu. ;)


@Dorth: Ale hałas z głównych ulic i tak dociera

Brak prywatności? Masz w większości w pełni zagospodarowaną działkę z pełnym nasadzeniem drzew. Na wsi trzeba czekać kilkanaście lat żeby to tak wyglądało.


@Dorth: To na wsi drzewa wolniej rosną? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiem co masz na myśli i... Nie do