Wpis z mikrobloga

Hej.

Staty Ignasia. Od 25 lutego jest na Google Play.
Obecnie ma 30 k pobrań łącznie i 12 k aktywnych, Codziennie przybywa około 2k nowych downloadów.
Najwięcej pobrań Rosja - 8,5k , Ukraina 3k, Brazylia 3k, Polska 2,7k, USA -1,9 K
#sonsofwelder #gamedev #gry
plemo - Hej.

Staty Ignasia. Od 25 lutego jest na Google Play.
Obecnie ma 30 k pob...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loginek0: @n1troo: Nie wiem jak tam z regulaminem z admoba i czy mogę o tym pisać. Ogólnie szału nie ma :)
Ignatius to pełna wersja :D Przeszedłeś całą - w sensie walczyłes z Vigo na koncu?

@TadeuszSynZygmunta: No w sumie nie jest źle z pobraniami, ale żeby wpadała jakaś rozsądna kwota, żebyśmy mogli utrzymac się z robienia gier (na samym google play) musielibyśmy mieć z 20
  • Odpowiedz
@plemo: Tak :P pojawił się ekran z ikonką google play (chyba) i tyle ;p w sumie to gra do przejścia w 2-3 dni :) Widziałem dwa błędy w grze: była jakaś literówka na którymś z ekranów (wersja polska) - ale zapomniałem zrobić screena no i ten ostatni ekran jak gra się skończyła - był on taki dziwny, jakby elementy na siebie nachodziły. Ale, że już grę przeszedłem z 2 tygodnie
  • Odpowiedz
@plemo: To ilu Was jest, że potrzebujecie 240k grających, żeby się utrzymać (20 razy więcej)?:P Moja gra przy takiej ilości grających przyniosłaby mi zarobki wykopowego programisty prawie;)
  • Odpowiedz
@loginek0: Dzieks. Poszukamy tej literówki. Może da się zrobic jakieś dodatkowe levele.
@Prophet1111: Jest nas 2. Ty masz zapewne większą klikalność i częstotliwość wyświetlania reklam i dużą regrywalnośc :P U nas jest reklama co któryś level i przy wyjściu z gry. Inny typ gry.
  • Odpowiedz
@sortris: Teraz w sumie już nie zdobywamy pobrań,same lecą,Jak do tej pory codziennie pojawia się jakiś filmik z gameplayu na YT. Kiedyś nawet wrzucił jakiś rosyjski You tuber z 200 000 subscrybentów, ASO jako tako nie stosowaliśmy, ale postawiłem na tagi "puzzle platformer" i "steam punk" Gra jest dosyć wysoko w adventures, wiec chyba pobrania nakręcają się same.
Polecam stronę pixelprospector - dużo wartościowych rad dla Indie developerów
  • Odpowiedz