Wpis z mikrobloga

Tak jak wczoraj obiecałem, oto filmik z naszego najnowszego domu, którego nazwe wybrało mirko, mowa oczywiście o #stulejsinn

Zapraszam was serdecznie na mały tour po tym mieszkaniu i do odwiedzenia nas osobiście! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcharityltd

Wołam zainteresowanych:

@piotr-maszkar: @zomowiec: @bykubyk: @BlackTabby: @yazir: @bluehead: @Grzesiek_astronaut: @jaskiniowiec88: @MG66: @Migfirefox: @Nobody @trustME @23Yes @Boryspol @bossiscoming

#uk #emigracja #emigrujzwykopem #anglia #yorkshire #barnsley #dom #pokazmorde
  • 65
@sorek: Ciekawostka w kuchni boiler na gaz?
Z tego co wiem w PL były przepisy (nie wiem czy nadal aktualne) w pomieszczeniach gdzie są używane np. boilery kuchenki gazowe drzwi muszą otwierać się na zewnątrz....
W razie wybuchu gazu, człowiek stojący przy drzwiach wylatuje z drzwiami ew. ma łatwiejszą drogę "ucieczki" naciska klamkę i ciężarem swojego ciała otwiera drzwi.

ok 2:00 oglądam dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sorek: podziwiam że mieścisz się w pokoju ...ja samych mebli mam 8 sztuk .. jedna szafa dąb ponad 100 kg :). mała ciężarówka żeby to kiedyś przenieś na inny dom...mam nadzieję że nie będzie potrzeby
@sorek: po obejrzeniu domu w street view - jakim cudem tam jest tyle pomieszczeń (na wysokość)? domyślam się że dach spada od strony ogródka (co widać po tyle na wideo i przodzie na street view) ale wciąż wydaje się taki mały i niepozorny z zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: Po wyglądzie i sposobie mówienia, można się dużo o człowieku dowiedzieć i powiem Ci, że sympatyczny jesteś gość i wzbudzasz zaufanie. Jechałbym do Ciebie w ciemno.

Ten domek, to taki mirkoland lub mirkolandia - jest po prostu przytulnie i dobrze, że dbasz o to. Ale to by było, gdyby był jakiś większy salon lub pomieszczenie do wspólnego mirkowania. Już sobie to wyobrażam, gdzie siedzi kilku mirków i piszą do siebie
Pobierz
źródło: comment_vjm3Psyn2lvhKlR4mU9mpJWY8GlWtIvq.jpg
@fixie: a doliczasz rachunki, meble, sprzęty donowe, internet, naprawy, council tax i remont? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale tak różowo nie wychodzi, zresztą takiego szeregowca legalnie nie zapelnisz ludźmi
@sorek: Chodzi mi o mieszkaniu dla pary, nie pod wynajem kolejnym osobom. Ja tam mam w Wombwell szeregówkę w stylu brytyjskim-nowoczesnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), z wszystkim ok. 550 funtów/3osoby.
@sorek: oczywiście, ale też warunki, warunki, warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się wchodzi do tego mieszkania od tyłu? Przez inne 'ogródki' w każdym otwierając furtkę czy jest wew. uliczka?
@sorek: zwłaszcza podczas nocnego powrotu z pubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musieliście uzyskać zgodą każdego właściciela, którego ogródek trzeba przeciąć, czy tam jest zgoda domyślna przy takim rozwiązaniu?