Wpis z mikrobloga

Tak jak wczoraj obiecałem, oto filmik z naszego najnowszego domu, którego nazwe wybrało mirko, mowa oczywiście o #stulejsinn

Zapraszam was serdecznie na mały tour po tym mieszkaniu i do odwiedzenia nas osobiście! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcharityltd

Wołam zainteresowanych:

@piotr-maszkar: @zomowiec: @bykubyk: @BlackTabby: @yazir: @bluehead: @Grzesiek_astronaut: @jaskiniowiec88: @MG66: @Migfirefox: @Nobody @trustME @23Yes @Boryspol @bossiscoming

#uk #emigracja #emigrujzwykopem #anglia #yorkshire #barnsley #dom #pokazmorde
  • 65
fajna reklama a z wyglądu przypominasz, nie obraź się, Breivika xD

@jawor44: nie obrażę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W jaki sposób wyceniasz pokoje? Ceny są bardzo nieokrągłe.

@wrzesien: Wynikają one z faktu, że miesiąc nie ma idealnie 28 dni czyli 4 x 7 dni. Zamiast tego miesiąc ma 7 x 4.33 = 30.31 dnia w ten sposób mnożąc czynsz tygodniowy dostajemy czynsz miesięczny:
£65 x 4.33
@vaxx: Sony HDR-AS20 - nie polecam, z wielu powodów, ale na szczęście sensor ma ten sam co GoPro Hero 4 więc chociaż jakość nagrania jest dobra ;)
@wrzesien: uff, tutaj Ci nie odpowiem w 100% z prostego powodu:

Każdy council ma swoje przepisy, u nas to wygląda tak, że Pan z councilu przychodzi i uzgadnia z nami ilu ludzi tutaj będzie planowo, mówi co musimy zrobić by przygotować ten dom pod wynajem, czy sąsiedzi nie będą mieli nic przeciwko etc. Ogólnie rzecz biorąc oni powiedzą Ci w 90% to co musisz wiedzieć. Dodatkowo jeśli dom ma więcej niż
@sorek: prawilne mieszkanie :) fajnie rozwiązanie zagospodarowanie livingu jako pokoju :)
ogród przygotowany na ogniska...opału od groma :)

mówisz że jedynka pożądana :) Kiedy to było że bym się tam zmieścił? dawno
nie no domek ładny . długo u was ludzie siedzą po pokojach zanim nie wynajmuja sami domu?
@zomowiec: różnie, mamy ludzi, którzy chwalą sobie pokoje, niezależność, to że nie potrzebują brać na siebie kontraktów, internetu etc. Nie muszą sie martwić, że jak im się lodówka zepsuje to będa musieli ją naprawić bo to załatwiamy dość szybko. Cena wychodzi mniej-więcej podobnie jakbyś miał wynajmować dom z 3 osób - zależy od lokalizacji etc. - dochodzi wiele kosztów pobocznych, z których ludzie nie zdają sobie sprawy na początku - ja
@sorek: Jestem z Irlandii, tutaj council właściwie się nie zajmuje taką problematyką.

Jeszcze jedno pytanie mi przyszło do głowy, jeśli wszyscy wchodzą od tyłu to jak dostają się na podwórko? Nie widać tam przejścia na ulice.
Technik do pralki? Sam nie potrafisz podpiąć pralki? A gwoździa w ścianę umiesz wbić?

@ChinskiAgrest: chodzi o wywiercenie i podpięcie wody do pralki - nigdzie nei ma tego podłączenia, oraz modyfikacje rur pod zlewem tak by odpływ był :)