Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Mirek, gdybym ja se wypuścił swój kalendarz to przy każdym dniu łykendu począwszy od piątku dałbym ikonke piwa, żebym nie zapomniał czasami że to wolne. Łapiesz? Wypuść se swój kalendarz i jak chcesz to w każdy dzień zaznacz co tam ci się podoba a nie czepiaj się innych.
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: @blubi_su: gdzie dowód że to za nasze? A choćby nawet to jaka to skala, kalendarz vs to jak bawiła się PO. Zapomnieliście, na co szły tysiące za czasów Platformy? Przypomnę, osmiorniczki i drogie wina u Sowy, Tusk na cygara i garnitury. Poczytać Newsweek to się dowiecie nawet tam to piszą.
  • Odpowiedz
A choćby nawet to jaka to skala, kalendarz vs to jak bawiła się PO


@rzygaj: Ja #!$%@?, kiedy te automaty stracą energię na takie odbieganie od meritum byleby odbiec?
  • Odpowiedz
  • 148
@rzygaj: Ostatnio pewien poseł Kaczyński spotkał się z Orbanem. Kosztowało to spotkanie dziesiątki tysięcy. Ośmiorniczki nie było ale było równie drogo hipokryto.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Drogo? A pamiętasz, jak posłowie z PO spotykali się na stacjach benzynowych, cmentarzach i tym podobnych miejscach. I co, pewnie myslisz że to było z sensem bo nic to nas nie kosztowało? Otóż konsekwencją tych mafijnych spotkań były do dziś nie rozliczone afery. Mam wyliczać ile ich było i kto na tym zarobił a kto ucierpiał?
  • Odpowiedz