Wpis z mikrobloga

Otóż konsekwencją tych mafijnych spotkań były do dziś nie rozliczone afery. Mam wyliczać ile ich było i kto na tym zarobił a kto ucierpiał?


@rzygaj: No właśnie jakoś PiS nie kwapi się do rozwiązywania żadnej afery, komisje sejmowe mógł już dawno pozakładać. Dziwne. Może są za bardzo zajęci rozkręcaniem własnych afer.

Ale poważnie, nawet jako zasłona dymna PiS mógłby jakąś komisję założyć, żeby odwrócić uwagę od problemu z TK. Poważnie się
  • Odpowiedz
@blubi_su: Juz widziałem. Wcale nie będę zdziwiony jeśli jest to prawda. :-) BTW o jakich pieniądzach dla rydzyka mówisz? Z tego co się orientuję to tych dwudziestu milionów jednak nie dostał. Chyba, że to odszkodowanie, które przyznał mu sąd na jakąś szkole/fundację.
  • Odpowiedz
@blubi_su: wyborcza to kiepskie źródło informacji. Z tego co mi wiadomo to proces w tej sprawie toczył się ładnych parę lat, więc jakiś materiał dowodowy jest zebrany i na jego podstawie został wydany werdykt. Najłatwiej oczerniac i podpinac wszystko pod decyzje polityczne.
  • Odpowiedz
@lagito: Znowu te #!$%@?. Zrozum że żaden blogasek pisu nie napisze o tym! A niezależna i reszta są opłacane przez pis. A tępy lud ma o tym nie wiedzieć. Gdzie ma być napisane bys uwierzył? Bo mogę znaleźć artykuł z innych źródeł, ale z prawicowych nie będzie bo władza na to nie pozwoli.
Wybierz sobie źródło : https://www.google.pl/search?q=rydzyk+ma%C5%82opolska&oq=rydzyk+ma%C5%82opolska&aqs=chrome..69i57.3495j0j7&sourceid=chrome&es_sm=119&ie=UTF-8
  • Odpowiedz
@blubi_su:@blubi_su: Sprawa była swego czasu dobrze omawiana przez samą prokuraturę. O zgrozo, jeszcze za panowania Po. A poziom wyborczej, gazety polakiej portali w stylu niezależna, natemat jest taki sam, czyli gdzieś w okolicach dziennikarskiego dna. Każda ze stron próbuje zmanipulowac na swoją stronę. Niestety jak ktoś jest zaslepiony nienawiścią w jednym kierunku to nie potrafi tego dostrzec.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Do Macierewicza można się o milion rzeczy czepiać, ale akurat z bronią elektromagnetyczną to kulturalnie spławił jakąś oszołomkę w odpowiedzi na pytanie "Czy rząd zajmuje się sprawdzaniem" - powiedział, że dostawali sygnały, nic nie wie, ale się przyjrzy. Kiedyś pracowałem w sektorze publicznym i dostawaliśmy listy odnośnie różnych dziwnych rzeczy - od zdalnie sterowanych piorunów kulistych do ataków psychicznych przez odbiorniki radiowe - często z załączeniem lat korespondencji z różnymi
  • Odpowiedz
@lagito: Ale o czym Ty mówisz... Prezes musiał zapłacić rydzykowi za wybory, na początku chciał zabrać kasę z ministerstwa edukacji, potem jak ludzie podnieśli larum to chcieli po ciuchu odebrać z nauki, też się nie udało, wstrzymali się na miesiąc i zabrali z ochrony srodowiska. Hajs się mus zgadzac. Kaczyński podlega pod rydzyka. Kto u kogo tańczy? Rydzyk u jarkacza czy cały zarząd pis u rydzyka? Masz odpowiedź.
  • Odpowiedz
@blubi_su: z tym, że te 26mln nie wyciągnęli z kieszeni, tylko była to decyzja SĄDU. Swoją drogą przypomniało mi się, jak PO płaciła TVNowi za udaną kampanie wyborcza nowiutkim stadionem przy lazienkowskiej.
  • Odpowiedz