Wpis z mikrobloga

jeszcze będzie jedno #oswiadczenie na temat #afera #polskibus

Wielu Mirków prosi mnie, bym pozwał tego gościa, który mi groził śmiercią. Jestem częścią tej społeczności i choć udzielam się tylko pod tagiem #motocykle, czuję od Was niesamowite wsparcie.

Mam 31 lat. Od dwóch lat chodzę po sądach w sprawie, w której po przeciwnej stronie siedzą moi rodzice. Chodzi o bardzo duży spadek po babci.

w ten weekend była druga rocznica jej śmierci i po to głównie byłem we Wrocławiu - odwiedzić jej grób. pojechałem samochodem, ale wieczorem poczułem się tak przygnębiony, że musiałem się komuś wygadać. zadzwoniłem do kumpla i to on poprosił, żebym jechał Polskim Busem a nie autem. Bilet kupiłem o 19:34 i od tego czasu do 1:20 wypiliśmy po 2 piwa na łeb.

teraz najlepsze - siedzieliśmy w knajpie przy barze i okazało się, że jest i monitoring i paragon za browary.

Nie jestem alkonem ani patusem. Dużo jeżdzę motocyklem i autem i nie mogę stracić prawa jazdy. Decyzja o wyborze PB była podyktowana rozsądkiem - jak widać pomyliłem się.
  • 59
@analogowy_dzik:
Wg mnie należałoby mu wytoczyć sprawę. Może ty masz stalowe cohones ale ja w takiej sytuacji czułbym się mocno zagrożony, koleś grozi Ci pobiciem, namawia kumpla aby to zrobić wspólnie, potem rzuca już poważne groźby karalne. Ja bym czuł poważne obawy o swoje zdrowie a może i życie.
To jedna strona medalu.
Druga jest taka, że jak wytoczysz mu sprawę to taki typ faktycznie może Cię dopaść i zemsty pobić.
@Adass: Ja go nie straszę - mówię jak jest (Max Kolonko) Masz rację, po to są sądy ale praktyka jest taka jak mówię i takie rzeczy czasem się zdarzają. Jak komuś coś radzę to odpowiedzialnie i zastanawiam się czy czasem ta moja rada mu nie zaszkodzi. Co zrobisz jak koleś wyląduje w szpitalu? Plusa na mirko dasz tak? Suuuper. analogowy_dzik weźmie te wszystkie plusy i posmaruje nimi złamany nos.
Mam nadzieję,
@solo_ta: jak Ty w takim strachu przed całym światem żyjesz jaki bije od tego posta to współczuje...

@analogowy_dzik: wytocz sprawę dowodów masz więcej niż wystarczająco. jakbyś potrzebował pomocy w #lodz to wołaj.
to zwykły kierowca autobusu, nic więcej. nadal mu się wydaje, że w PKS jeździ i ludzie go powinni po rękach całować bo taką ważną funkcję w społeczeństwie spełnia. ( bez obrazy dla kierowców oczywiście )
Mam 31 lat. Od dwóch lat chodzę po sądach w sprawie, w której po przeciwnej stronie siedzą moi rodzice. Chodzi o bardzo duży spadek po babci.

Nie jestem (...) patusem.


@analogowy_dzik: kurna, choćby to było 10 000 000 i nie miałbym z tego ani grosza, w życiu nie sądziłbym się o hajs z rodzicami.