Wpis z mikrobloga

@analogowy_dzik

Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Serio. Co to za dzicz? Oglądam ten filmik i oglądam i gębę mam rozdziabioną. Takie sytuacje są dla mnie tak niewyobrażalne. Serio tak to wygląda w tym pięknym kraju? Serio takie zachowanie uchodzi płazem? Takie obrazy, grożenie etc? Serio ludzie mają aż taki brak kultury by na siebie naskakiwać o głupie siedzenie w autobusie? W ogóle co to ma być, że sprzedali więcej biletów niż miejsc siedziących? Skąd ta złość w tych ludziach? Wiadomo, każdy się śpieszy, ale ten totalny brak empatii, że koledze dzikowi też sie śpieszyło i też miał zapłacone za jazde - no ludzie.

#oszukujo #afera #polskibus
sorek - @analogowy_dzik

Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Serio. Co to za dzicz? O...
  • 17
@analogowy_dzik: nie ma sprawy, ale dobra rada ode mnie:
Nie #!$%@? się w tańcu z ludźmi. Na zachodzie do takiej sytuacji nie dojdzie z wielu powodów, główne to są:
1. Osoba obrażona od razu dzwoni po pały, nie przejmuje się tym, że będzie donosicielem, #!$%@?ą, kablem - kimkolwiek. Jeśli to TY jesteś poszkodowany, masz prawo się bronić, a prawo to w tym wypadku policja - kablem byłaby osoba, która #!$%@?łaby tego
@sorek: Polski Bus to już nie to samo co kilka lat temu, ich złota era minęła i teraz stają się takim lepszym, czerwonym PKSem. Nie będę ukrywał że mają jakieś zasługi dla podniesienia komfortu bo przed PB kolej dawała dupy a wygodne nowe autobusy z wifi to była jakaś fanaberia. Przez ten czas PKP się wyrobiło, bardzo mocno podnieśli jakość podróżowania, wymienili tabor i odzyskali pasażerów. Tak samo i w wielu
@sorek: tak, omal mnie jakiś typ nie zaatakował fizycznie, bo mu zwróciłem mu uwagę, że nie powinien obrażać bez powodu kasjerki. Do tego wielokrotnie wyzwał. Jakbym strzelił go w pysk, miałbym na bank sprawę w sądzie...