Wpis z mikrobloga

Runda z soboty... Najpierw mega walka z oponami na mokrym asfalcie, potem już na przeschniętym osobisty rekord toru :D Było szybko, udało się wjechać na podium w klasie (niestety najniższy stopień) z czego cieszę się ogromnie, przejazdem z filmiku pojechałem też 24ty czas na 45 aut, co biorąc pod uwagę najsłabszy silnik w stawce jest chyba niezłym wyczynem :3 Następne zawody za miesiąc (chyba), golfik doczeka się paru zmian i powinno być jeszcze szybciej :D Naklejki +5KM dostarczył @gabrally , od teraz mogę spokojnie zwijać asfalt :D
Dźwięku nie ma :CC
#rajdy #rajdy24 #bydgoszcz #motoryzacja #kjs #motorsport #wyscigi @Dipit
Gumi5 - Runda z soboty... Najpierw mega walka z oponami na mokrym asfalcie, potem już...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gumi5: W 3:20 silniczek zaczął się grzać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale szacun 1.3 golfiną na podium, klasa do jakiej pojemnmości? bo jak do 1.4 włącznie to niejedną hondę 90km objechałeś.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: niestety, sfrajerowałem się i nie nagrałem nawet...
@SpalaczBenzyny: chyba tak, widywałem slicki, poniżej wklejam mojego setupa. Co do pracy rąk to już mnie @gabrally ochrzanił, będę nad tym pracował ()
@leleszek: tak, klasa s1400, tak się składa że walczyłem na sekundy z civem V 1.3 z czapką od 1.6 bodaj, już nie pamiętam, w teorii koło 120 kucy, udało się wygrać ale szło już naprawdę na styku :D
@wooks001: nie ma w sumie co pokazywać, zwykły golf 2 czerwony 5d, obniżony ~40mm na obdrapanych stalówkach. Buda generalnie we wzorowym
  • Odpowiedz
@wooks001: 55 albo 60, nie mogę się doszukać bo w dowodzie niby 55, ale niektóre źródła podają że miał 60 i w sumie sam nie wiem, a szkoda mi go hamować. Wersja wyposażenia Memphis, w sumie golas bo 2 głośniki, bez klimy, bez wspomy, dwa światła z przodu, tapicerka jakich milion (ale w ładnym stanie).

Tu fotka z civem, ze mną i moim rywalem, patrząc na czasy to gdyby obyło
Gumi5 - @wooks001: 55 albo 60, nie mogę się doszukać bo w dowodzie niby 55, ale niekt...

źródło: comment_OLzHgnLc4zD4FsVNg5tj5fx0heQkwvTG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shodan56: dokładnie tak to wychodzi, aczkolwiek nieraz właśnie widuję na necie że 60km miały i w sumie mam do tego luźny stosunek, jest ile jest ;)
  • Odpowiedz
@wooks001: dzięki, daily, ale chyba będę sprzedawał na jesień, chciałbym się rozwijać w motorsporcie a o ile to wdzięczne autko, to trochę mi go szkoda i wolę oddać komuś kto mu zapewni spokojną starość :D
  • Odpowiedz
@wooks001: w granicach 5k myślę jest warty, kiedyś próbowałem na nim zarobić i wystawiać po 8 ale nie tędy droga :P ludzie jak mi patrzeli w bagażnik jak mialem pusty to sie dziwili jaki ładny :D
  • Odpowiedz