Wpis z mikrobloga

1. Odzywa sie do Ciebie znajomy z ktorym nie gadales od kilku lat
2. Chce zebys wpadl do niego i zainstalowal mu system od nowa bo mu padl i postawi piwko
3. Okresl sie ze chcesz za to 50 zl z racji ze straci sie na paliwo lub bilety miejskie plus poswiecony czas
4. Uslysz subtelne "#!$%@?" bo myslal ze
zrobie za dwa zubry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5. #!$%@? sie.
#takaprawda #truestory
  • 33
@love2spooch: #!$%@?, w 2016 roku nie umieć systemu zainstalować? Sory, ale ile ty i twój ziomek macie lat. Bo to jak z jakimś łataniem dziur gipsem czy #!$%@? półek wyżynarką - trochę siara nie umieć tego mająć ~30 lat.
@enzojabol: Tak, koles ma 38 lat, nie każdy umie to robić a taka jest moja praca (software+hardware)
@lent: o tak ;) tylko w nowszych .... chociaż nie zawsze to pomaga bo ta kopia jest co jakiś czas nadpisywana i błędy mogą powrócić, jak pracowałem w HP to były dwie możliwości postawienia systemu ( jak nie był uszkodzony dysk ) :
1. tryb recovery : około 30 minut i system był
@love2spooch: ogólnie to ja już #!$%@? robienie formatów i reinstalacji znajomym, a właściwie to ogólnie pomaganie z komputerami. Z kilku powodów
1) "popyt" jest mniejszy, bo od czasów win7 nie trzeba #!$%@?ć formata raz w miesiącu
2) szanuję swój czas więc z automatu nie będę go marnował na takich "znajomych" jak ten z wpisu. Zmarnuje ten czas oglądając jakiś serial ( ͡º ͜ʖ͡º)
3) główny powód: