Wpis z mikrobloga

Pan IPAni z browaru Trzech Kumpli

Jeszcze przed otwarciem piwo zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a dokładniej etykieta. Była zarąbista.
Po otwarciu aromat amerykańskich chmielu wyskoczył z szyjki, zaatakował, przejął kontrolę, zniewolił. W tym momencie zdałem sobie sprawę, że jest to piwo przeniczne więc zacząłem szukać typowych nut dla tego słodu, jednak wszystko było przykryte przez chmiel, co dla mnie było ok. Zwłaszcza, że w smaku mogłem wyczuć delikatną kwaskowatość charakterystyczną dla pszenicy. Goryczka w sam raz, chociaż jeśli byłaby delikatnie większa to piwo byłoby bardziej odświeżające. Może delikatnie zalegają, ale nie drażniła.
Chętnie wypije to piwo jeszcze raz, ale przy cieplejszej, wiosenno letniej pogodzie
7/10

Pan IPAni from "Trzech Kumpli" brewery.
Before the opening I was very impressed, because of the label. It was amazing.
After I had opened, the aroma of American hops jumped out from the bottleneck, attacked, gets the control and enslaved. In that moment, I realized it was a wheat beer. I started looking for typical aromas for this malt, but everything was covered by the hops. It was ok for me. Despite of hops was covering everything I was able to feel a little characteristics wheat acid. The bitter was on a good level, but if it was abit stronger the beer would be more fresh.
I would drink the beer again, but on warmer spring/summer weather

Camera: Nikon D3100, 
Lens: Sigma 17-70mm f/2.8-4
Focal Length: 70mm
Aperture: F4
Exposure Time: 1/20s
ISO: 400

#fotografia #angielski #piwo #craftbeer #naukaangielskiego
źródło: comment_i8eu06uuzxz0bvRsiuuZ8QmsI8UtsISB.jpg
  • 3
@DevilishHornet: Muszę się przyczepić, ale mam nadzieję konstruktywnie.
1. zdjęcie wykadrowane tragicznie
2. piszesz ładnym językiem "aromat amerykańskich chmielu wyskoczył z szyjki, zaatakował, przejął kontrolę, zniewolił" a po chwili kończysz zdanie "...co dla mnie było ok." Zdecyduj się.
@ladzik: Dzięki
Ad.1 Zgadzam się całkowicie. Do poprawy :)
Ad.2 Święta racja! Też mi coś się nie składało w tej konstrukcji, ale nie byłem wstanie wychwycić co konkretnie. Zwrócę na to uwagę w przyszłości.
@Neesh: Z jednaj strony tak, ale z drugiej strony, jeśli opis Cię zaciekawił to możesz znaleźć specyfikację np. na ratebeer. Natomiast zdjęcie to moja robota.