Wpis z mikrobloga

- Bądź humanem po liceum, z maturą
- Interesuj się #elektronika w domu (naprawiam syntezatory,składam efekty do gitar,ostatnio też ruszyłem arduino)
- Naprawiaj uszkodzoną elektronikę w #pracbaza za przyzwoity pieniądz
- Wyślij z ciekawości CV na stanowisko inżyniera jakości w konkurencyjnej firmie w mieście
- Idź na rozmowę,przejdź pozytywnie rekturacje i rozmowę kwalifikacyjną
- Czuje #wygryw, zmieniam niedługo pracę i idę na studia( ͡° ͜ʖ ͡°)

Praca jest w Polszy,trzeba tylko chcieć i czymś się interesować :)
#chwalesie
  • 38
  • Odpowiedz
@4833478: aktualnie 2,5k - 3,1k z nadgodzinami w systemie 3 zmianowym. A na stanowisku inżyniera powiedziałem że interesuje mnie minimum 2,5k . Kokosy to nie są ale z moimi "kwalifikacjami" (i jak na lvl 23 here) i z pracą 8 - 16 sprawa nie wygląda źle zważywszy na to że większość osób w moim wieku w mieście i tak trzepie linię produkcyjną :)
  • Odpowiedz
Praca jest w Polszy

@smutnyrobol: w Polsze* Jak już kalkujesz rosyjski, to rób to z zachowaniem odpowiedniej końcówki fleksyjnej. Nie lepiej by było, mimo wszystko, napisać "w Polsce"? Wiesz, Polacy nie gęsi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MajsterTS: puknij się w czoło
  • Odpowiedz
  • 0
@smutnyrobol:

Od czego polecasz zacząć jeśli chciałbym składać efekty? Podstawy elektroniki jakies mam, ale szczytem moich mozliwosci jest obecnie naprawa quadrocoptera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ruszka: na początek jakiś przester ( MXR distortion + np ) - ogólnie projekty z tonepad, płytki wedle uznania - możesz zrobic dam albo zlecić firmie ( tez mogę polecić konkretą firmę ) - półprzewodniki z aliexpress, Jacki /switche tez ) :)
  • Odpowiedz
@smutnyrobol tez zacząłem od efektów gitarowych itp. tez brak wykształcenia w elektronice chociaż sporo czasu poświęcam na naukę teorii i mam kilka lat praktyki a i tak co chwila odbijać się od szklanego sufitu ze względu na brak papierów. Nie generalizuj.
  • Odpowiedz