Wpis z mikrobloga

- Bądź humanem po liceum, z maturą
- Interesuj się #elektronika w domu (naprawiam syntezatory,składam efekty do gitar,ostatnio też ruszyłem arduino)
- Naprawiaj uszkodzoną elektronikę w #pracbaza za przyzwoity pieniądz
- Wyślij z ciekawości CV na stanowisko inżyniera jakości w konkurencyjnej firmie w mieście
- Idź na rozmowę,przejdź pozytywnie rekturacje i rozmowę kwalifikacyjną
- Czuje #wygryw, zmieniam niedługo pracę i idę na studia( ͡° ͜ʖ ͡°)

Praca jest w Polszy,trzeba tylko chcieć i czymś się interesować :)
#chwalesie
  • 38
  • Odpowiedz
@alejandra15: chce isc na studia od października i tez zakład ma duże parcie na moje studia. Dlaczego w liceum do nauczycieli trzeba sie zwracać sobie per "pani profesor" kiedy wiekszosc jest po magisterce? Widocznie zakład ma parcie na ludzi a z takimi jest cieżko w naszym mieście
  • Odpowiedz
@smutnyrobol: Pozdrawiam i polecam ten sposób szukania pracy. Zrobiłem podobnie, znalazłem pracę, firma zapłaciła za zaoczne studia i mają inżyniera w wieku 25 lat z czteroletnim stażem pracy w firmie - nic, tylko się rozwijać dalej :)
  • Odpowiedz
@smutnyrobol: to ja bez wykształcenia (technik tylko elektronik zwykły) po 3 niespełna latach udokumentowanej pracy w innej branży zarabiam więcej w trybie jednozmianowym, bez stresu i to w godzinach jakie mi pasują. - wysłałem cv do firmy gdzie mam bliżej niż jak rano ide po pieczywo...
  • Odpowiedz