Wpis z mikrobloga

  • 856
Level 30. Mam żonę, dziecko, mamy gdzie mieszkać, nie mam super brand new fury z salonu w ratach, ani mieszkania na kredyt, nie lansuję się żeby pokazać na co mnie stać, po prostu żyje po to, aby dziecko wychować na dobrego człowieka i zapewnić mu godny byt. Chyba mogę być dumny?
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elguaje: najlepiej pomożesz dziecku jak "wyprodukujesz" mu rodzeństwo. Pamiętaj też, że żona jest ważniejsza od dziecka (i vice versa w jej przypadku) i to Wasza relacja jest kluczem do szczęśliwej rodziny.
  • Odpowiedz
@elguaje: Dostań połowę domu po babci, uważaj się za nadczłowieka bo nie masz kredytu i nikt niczego ci nie kupował. Kręć bękę z kredytobiorców, którzy nie chcą finansować mieszkań innych ludzi ()
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Napisał, że nie ma samochodu na raty, a nie że nie ma samochodu w ogóle. Ale szydzenie z ludzi posiadających mieszkanie na kredyt w sytuacji, gdy kąt do mieszkania dostało się od rodziców jest co najmniej nie na miejscu.
  • Odpowiedz
  • 0
@elguaje: A ja Ciebie w pełni rozumiem. Śmieszy mnie ten ból d--y wykopkow ktorzy mają biednych rodzicow i sie p------------a do tego że ktoś może mieć lżejszy start. Nie mówię ze jest to powód do chwalenia się bo jest to żadne osiagniecie. Ale nie mam przynajmniej tego j------o stresu ze ide do roboty i musze szefowi dupe lizac żeby mnie z roboty nie wywalił. Polecam ten stan.
  • Odpowiedz
@Neesh: przecież nikt nie ma tu bólu d--y o to, chodzi o chwalenie się głównie tym, że dostało się coś tam od rodziców jako swoim własnym osiągnięciem - ciekawe co by zrobił gdyby nie miał takiej możliwości.
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie ten ból d--y wykopkow ktorzy mają biednych rodzicow i sie p------------a do tego że ktoś może mieć lżejszy start.


@Neesh: Weź przeczytaj to wszystko jeszcze raz plz, tym razem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
tak tylko ze Ty robisz w niemczech za 25k a on robi w polsce za 3k ;) takze tego


@bazingaxl: Wtedy mieszkalem w Polsce, pierwsze mieszkanie mialem splacone przed wyjazdem do Niemiec. Co do pensji mamy w miare porownywalne, ja po prostu nie p-----------m wszystkiego na p------y.
  • Odpowiedz