Wpis z mikrobloga

  • 856
Level 30. Mam żonę, dziecko, mamy gdzie mieszkać, nie mam super brand new fury z salonu w ratach, ani mieszkania na kredyt, nie lansuję się żeby pokazać na co mnie stać, po prostu żyje po to, aby dziecko wychować na dobrego człowieka i zapewnić mu godny byt. Chyba mogę być dumny?
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Człowiek doszedł do jakiegoś pozytywnego wniosku na temat swojego życia, poczuł szczęście, idzie się z tym podzielić, bo człowiek radosny tak ma, ze lubi się dzielić. I co dostaje? Wiadro szamba na głowę. Lepiej po prostu być szczęśliwym i nie pytać o ocenę, zwłaszcza anonimowych ludzi z internetu, tacy nie mają zahamowań w "wyrażaniu swojej opinii" którą można skrócić w słowach "goowno masz, ja mam lepiej".
  • Odpowiedz
@kaszkai: skoro to jest dla Ciebie wiadro szamba to nie radzę zaglądać do dowolnego tematu z jakimś kierowcą bmw czy do politycznych wątków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt na niego nie najeżdza, po prostu sporo osób wskazało mu że budowanie poczucia własnej wyższośći na podstawie darowanego domu jest trochę nie do końca uczciwe, bo przecież gdyby go nie dostał, to zapewne musiałby dołączyć do grona tak
  • Odpowiedz
@elguaje: EDIT mojego komentarza wyżej, który wygląda na to, że napisałam bez sensu, chyba za karę że zamiast grzecznie się zająć pilną nauką, przeglądam mirko.

@elguaje: Bądź dumny. Dobrze jest żyć z takim myśleniem i trochę wcześniej pomyśleć o dzieciach, jak gonić za niewiadomo czym. #!$%@? z mieszkaniami, wakacjami za kredyty, dziecko tego nie pokocha, a Ciebie i Twoje gesty, próby zapewnienia mu mimo wszystko zapewnienia godnego życia.
  • Odpowiedz
nie lansuję się żeby pokazać na co mnie stać


@elguaje: tylko dodajesz takie wpisy na portalu ze smiesznymi obrazkami, w których obcym i anonimowym ludziom chcesz coś pokazać, już chyba lepiej wziąć fure na raty
  • Odpowiedz