Wpis z mikrobloga

@Twinkle: To ja odpowiem - i co z tego? To jest moim zdaniem idealny przykład tagowania na siłę.

Jak ktoś robi wpis o Nowej Zelandii to prawie nigdy się nie zdarza żeby otagował to też #lotr czy #wladcapierscieni chociaż tam był kręcony. No chyba, że to wpis o tym gdzie lotr był kręcony, ale to raczej #nowazelandia będzie dodatkiem do #lotr a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: No ale ten wpis przecież też jest ciekawostką na temat tego jeziora na którym kilka scen było kręconych, to, że jawnie o tym nie napisałam nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
Jezu, aż taki masz ból dupy?


@Akme: Tak.

ciekawostka


@Akme: Dwa zdania na krzyż, z których jedyne co się można dowiedzieć to to, że jezioro jest duże. Zaiste potężna ciekawostka.

pośrednio związana z serialem


@Akme: Mhm.

Porównanie z Nową Zelandią doprawdy wybitne.


@Akme: Bo? Logika podobna. Ważne żeby zawołać jak najwięcej ludzi bo może ktoś pluśnie.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Pominąłeś fakt, że te dwa zdania stanowią opis do zdjęcia, które zawiera jezioro będące częścią historii opisanej w serialu.

Ta logika jest dla mnie trochę skrzywiona. Jeśli w tym poście o Nowej Zelandii byłby opis wypadu na festyn golenia owiec, to faktycznie RACZEJ nie byłoby to otagowane jako LoTR. Natomiast gdyby zawierało wąwóz czy jezioro/rzekę, gdzie kręcono ujęcia do tegoż filmu, to (surprise) zapewne by taki tag otrzymało.

http://www.wykop.pl/wpis/16480247/pulsujcie-usmiechnieta-peggy-blomquist-fargo-seria/ -
  • Odpowiedz
Pominąłeś fakt, że te dwa zdania stanowią opis do zdjęcia, które zawiera jezioro


@Akme: Dwa krótkie zdania o niewielkiej ilości treści, ładne zdjęcie żeby się to dobrze prezentowało i ponad pół tuzina narcystycznych tagów typu #ligamozgow i #liganauki. Rzeczywiście poziom mirko jest strasznie niski(inba: "sam się do tego przyczyniasz") skoro tak wygląda jego ratowanie.

będące częścią historii opisanej w serialu.


I jak dużą rolę stanowiło to jezioro w serialu? Było
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Było cmenatrzem mafii z Fargo. Tam też w ostatnim odcinku zginął główny bohater wjeżdżając skuterem śnieżnym na cienki lód.

Tu się różnimy, dla mnie mogłoby taki tag mieć. Chyba nie ma sensu dalej kopii kruszyć

  • Odpowiedz