Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki

Kiedyś we wpisie żaliłem się że ktoś ukradł mi znaczek w moim Mercu. Ból był straszny, a i dziwnie się jeździło. Chwilkę to trwało, ale już jest! Chciałem się pochwalić moją nową gwiazdą, która od dzisiaj dumnie błyszczy na przodzie mojej Celinki

W końcu Mercedes odzyskał dawne piękno, elegancje i klasę.

Szerokości drogowe świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #mercedes #motoryzacja #w202
rurek49 - Hej Mireczki 

Kiedyś we wpisie żaliłem się że ktoś ukradł mi znaczek w m...

źródło: comment_WHXrYrjOy1aDpJtt5RFyRhLbq1L0WZZO.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@rurek49:
O Gurwa.. przypomniałem sobie. Pod koniec lat 80, gdy wracałem z kumplem z przedszkola, to po drodze urwaliśmy taki znaczek ze starego mietka, no może on taki stary to wtedy nie był ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lisek-Chytrusek: na alledrogo. Za 38 złociszy. Jak wpiszesz celownik w202, to znajdziesz ;) Jak przyszedł to na opakowaniu była nalepka legalizacyjna z mercedesa, opisane że ordżinal mercedes, ale jakoś nie był zbyt starannie wykonany - tj. szczególnie mocowanie. Musiałem zastosować tą "kontrę" od starego celownika. Tak to polecam 9/10
  • Odpowiedz
@rurek49: Jak to się ma z takimi elementami? Nie było jakiegoś przepisu mówiącego o tym, że na masce nie mogą być elementy zagrażające pieszym przy potrąceniu?
  • Odpowiedz
nie mam pojęcia jak sprawa się ma w rollsach i jaguarach, bo w nich te znaczki są już dużo bardziej niebezpieczne i chyba się w ogóle nie zginają? może jakiś znawca?
  • Odpowiedz