Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie faceci, którym przeszkadza dym papierosowy i generalnie Ci, któzy nie palą. Napiszę wprost - zdecydowana większość z nich to zwykłe p-------i niegodne miana faceta! Spójrzcie na filmy, westerny, kryminały - tam każdy prawdziwy facet pali. Podobnie zresztą w filmach dokumentalnych z dawnych lat, czy kronikach - wszyscy mężczyźni, którzy coś osiągnęli, do czegośdoszli palili p-------y albo fajki. Cała nasza cywilizacja zostałą zbudowana przez ludzi palących!

Co innego kobiety, one są na tyle powalone, że mogą nie palić, ale jeśli nie pali facet, a już najgorsze jak takiej wrażliwej pipie przeszkadza zapach tytoniu, to dla mnie jest to przejaw degeneracji naszej kultury. DLatego zresztą pada nasza cywilizacja, bo lewaki, homosie, weganie, feministki i niedouczeni lekarze zwalczają palenie tytoniu!!!

Żal mi was ogłupieni przez media, niemyślący krytycznie, podatni na manipulacje chorzy ludzie!

#takaprawda #palenie #historia #cywilizacja #feminizm #bekazlewactwa
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grazwydas: LMAO idealny przykład człowieka któremu żydki z korporacji tytoniowych wmówiły że palenie jest cool xD

No ale jak już chcesz brnąć w swoją genialną logikę, to i tak jesteś przegrywem bo największe wygrywy na świecie walą kokainę a nie jakieś fajeczki-p-------i bo lubisz mieć coś w ustach i to ciągnąć
  • Odpowiedz
@grazwydas: co za bezsensowny argument, że kiedyś wszyscy faceci palili. Chyba pominąłeś fakt, że dawniej palenie było promowane jako "modne" i przedstawiane jako coś co musisz robić, bo inaczej nie będziesz szanowany przez społeczeństwo. Wszystkie te p-------y w filmach były finansowane przez branżę tytoniową. Reklamowano nawet p-------y jako środek odchudzający, firmy biły się o to, która marka jest zdrowsza, sugerowano nawet częstowanie papierosami dzieci. Taki okrutny marketing. Na szczęście skończyło
  • Odpowiedz