Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie faceci, którym przeszkadza dym papierosowy i generalnie Ci, któzy nie palą. Napiszę wprost - zdecydowana większość z nich to zwykłe #!$%@? niegodne miana faceta! Spójrzcie na filmy, westerny, kryminały - tam każdy prawdziwy facet pali. Podobnie zresztą w filmach dokumentalnych z dawnych lat, czy kronikach - wszyscy mężczyźni, którzy coś osiągnęli, do czegośdoszli palili papierosy albo fajki. Cała nasza cywilizacja zostałą zbudowana przez ludzi palących!

Co innego kobiety, one są na tyle powalone, że mogą nie palić, ale jeśli nie pali facet, a już najgorsze jak takiej wrażliwej pipie przeszkadza zapach tytoniu, to dla mnie jest to przejaw degeneracji naszej kultury. DLatego zresztą pada nasza cywilizacja, bo lewaki, homosie, weganie, feministki i niedouczeni lekarze zwalczają palenie tytoniu!!!

Żal mi was ogłupieni przez media, niemyślący krytycznie, podatni na manipulacje chorzy ludzie!

#takaprawda #palenie #historia #cywilizacja #feminizm #bekazlewactwa
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grazwydas: A mnie wkurzaja takie typy jak ty ktorzy mysla ze moga palic wszedzie i maja wszystkich innych gdzies.
Sam palilem 10 lat i jestem szczesliwy ze rzucilem. Zapach papierosow dla czlowieka ktory NIE pali jest obrzydliwy. Palacz nie czuje smrodu bo sie przyzwyczaił , ale smierdzi dalej i truje ludzi. Zycze mniej egoizmu a wiecej myslenia o innych.
  • Odpowiedz
@grazwydas: ale pieprzysz, nie wiem czy słyszałeś ale np. marlboro miało miano zabójcy kowboji bo wszyscy którzy je reklamowali padli na raka płuc ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam takich samców alfa co mi popiół strząchali na taras z góry, zapytałem się czy jak już na pety stać to czy stać ich na popielniczkę bo by się im przydała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz