Wpis z mikrobloga

431 części i 5 godzin później moje dzieło zostało ukończone. Moje córy co prawda wymiękły po 10 minutach ale ja walczyłem wczoraj do 23:00 ;)

Jak to nie jest najlepsza zabawka ever to ja nie wiem co jest! Genialna sprawa, 3 cylindrowy, rzędowy silnik działa, przeniesienie napędu działa, amortyzatory działają ;)

#chinskiecuda to jest to!

Pod spodem wrzucę parę fotek z budowy. I filmik z działania samego silnika i napędu. ;)

Jak kupiłem go [tutaj na banggood] Teraz pasuje dokupić choppera do kolekcji :D

#itemyzchin
#banggood
#aliexpress
#pokazzakupy
#motocykle
Czayen - 431 części i 5 godzin później moje dzieło zostało ukończone. Moje córy co pr...

źródło: comment_FDTyrUxmWbBnpl4OrhYgc7TzBF1Aprg4.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodijak: jak 2x wyższa? :D Link który podał Czayen pokazuje cenę około 106zł nie licząc przewalutowania. Na allegro masz za 133zł, a ceneo pokazuje, że to nie najniższa cena. Różnica 27zł to dużo?

Pomijam już subiektywną ocenę, że zestaw lego jest po prostu ładniejszy. Nie wszystko opłaca się brać od majfriendów
  • Odpowiedz
  • 0
@Czayen: był kilka lat temu w gamie technicsa, napaliłem się na ten zestaw i kupiłbym go, gdybym miał ok 150 zł - tyle kosztują u----i.
  • Odpowiedz
@Czayen: No to już kwestia gustu :D wolę własnie taką smukłą sylwetkę jak w lego. Swoją drogą rób porównanie jak kiedyś dorwiesz jakiś zestaw lego technic :)

@kodijak trochę naginasz... na alledrogo też masz rozmaite kupony obniżające cenę ale nie liczę tego. Nawet włączając koszt przesyłki to tylko 37zł więcej chociaż śmiało można odebrać osobiście jeśli ktoś ma taką możliwość.

Co nie zmienia faktu, że spoko sprawa i jak
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: dobra, odezwę się do Ciebie za jakieś X miesięcy, bo wtedy będę miał kasę na takie "zabawki" :P
A ogólnie mówiąc - rozumiem, że mówisz o jakimś, ograniczonym w czasie, kodzie rabatowym ?
  • Odpowiedz