Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z randki zorganizowanej przez tinder. Ostatnio stuleja mocniej przycisnęła, więc myślę sobie, że może założę sobie konto na tinderze, aby pokręcić z jakimiś pannami, a może nawet i się spotkać jak da rade. Poznaje pannę 95 rocznik, studentka medycyny, przeciętna panna w sumie jak i ja. Uskuteczniamy gadkę szmatkę przez parę dni, przenosimy się na fb, kontynuujemy to, aż dochodzi do tematu spotkania. Ona jest bardzo chętna, happy i zadowolona więc ja myślę sobie, że może będzie spoko, skoro z ryjka jej pasuje, bo zaakceptowała mnie na tinderze, z charakteru też bo gadamy przez spory czas ze sobą. Umawiamy się na mieście na 17, więc po uczelni szykuje się i jadę w umówione miejsce.

Pierwsza rzecz, którą obserwuje po jej zobaczeniu to rosnący smutek na jej twarzy, widzę, że zawiedziona i innego księcia sobie wymarzyła. To nic, wiem, że już jest po ptakach i choćbym stanął na rzęsach to już nic nie wskóram. Zaczyna się standardowo, śmieszkuje, rzucam pytaniami, a ona odpowiada klasycznym "tak, nie, dobrze" myślę sobie ciekawe kiedy powie, że musi wracać na chatę, bo zapomniała wyłączyć żelazka albo kot głodny. Oczywiście doczekałem się tego momentu i to dość szybko bo po 10 minutach, ale zapaliła mi się czerwona lampka w głowie i mówię sobie: zaraz zaraz, na jaką cholerę ona w ogóle się ze mną spotkała skoro nie jestem w jej typie? Przecież na tym w ogóle polega ten pomysł tindera, że wpierw widzisz czyjąś twarz, a potem podejmujesz decyzje czy Ci pasuje, czy won. Co więcej, później miała idealną okazje do stalkowania moich fotek na fb, gdy ją dodałem do znajomych. Kompletnie nie kumam logiki postępowania takiej dziewczyny.

Wyprzedzając pytania i fale hejtów, bo internet: Tak byłem umyty, tak schludnie ubrany, byłem jak najbardziej pozytywny od samego początku rozmowy i nie było " Cześć jestem Franek mam depresje". Pełna kultura.

Przykre

#tinder #klasyka #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #heheszki #tojestdramat
U.....u - Właśnie wracam z randki zorganizowanej przez tinder. Ostatnio stuleja mocni...

źródło: comment_gazzeyj4B4gqZYjZHCdwlmdE4u9ySdj9.jpg

Pobierz
  • 90