Wpis z mikrobloga

Mirasy! Nie załamujcie mnie. Tutaj nie chodzi o to, że drukarnia nie chce udzielić rabatu, bo to zrozumiałe. @Poprawie taguje #podludzie bo facet niejako oskarża (zapewne) rodziców o splodzenie chorego dziecka robiąc k---ę z logiki.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: ja też nie czaję sensu płodzenia takich dzieci jak wielu tutaj komentujących zjebów czy mirkowych kuców którzy jedyne życie mają w internecie, bo w prawdziwym świecie wszyscy się z nich śmieją albo totalnie olewają, a oni to usprawiedliwiają sobie introwertyzmem, więc ja Cię pyro przepraszam bardzo ale jestem niezgodny.
  • Odpowiedz
@Poprawie: Gość popełnił PRowe s---------o bo to się rozniesie ale mirki lubią jak ktoś jeździ po tych lewackich niepełnosprawnych bo wolny rynek i korwin krul.
Taka odpowiedź do kogokolwiek świadczy jedynie o braku profesjonalizmu gościa bo od korespondencji zawodowej odcina się swoje poglądy. Mógł poprzestać na grzecznej odmowie, ale wyszło z niego buractwo.
  • Odpowiedz
Kurde, niektóre komentarze które tutaj widzę potwierdzają że na wykopie siedzą kurde nastolatki które nie ogarniają.

Ja się pytam, po co w ogóle kolega z drukarnia.pl odpowiadał? Gdy się nie ma nic do powiedzenia (a ten nic nie ma) to lepiej nic nie mówić. Zaskoczony że teraz najwięcej ludzi się zgłasza z prośbami, a przecież wiadomo że chodzi zwykle o 1%. Tekst o płodzeniu dzieci bez komentarza.

Swoją drogą, dlaczego skoro koledzy
puexam - Kurde, niektóre komentarze które tutaj widzę potwierdzają że na wykopie sied...

źródło: comment_Mxm4Bz2ddCq6IOwl821M7sLFXTj3JwWJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Poprawie: i bardzo dobrze odpowiedział. nienawidzę zebractwa i proszenia o zniżki, bo ktoś biedny, bądź chory.
jeśli firma wie w jakiej sprawie zbiórka i sama nie zaoferuje niższej kwoty, to aż wstyd wywierać taką presję.
żałosne.
  • Odpowiedz
@Poprawie: no i bardzo dobrze, co to za manipulacja emocjonalna - jakby tak wygladał biznes to nikt by na niczym nie zarobił, bo babcia chora, koń się zesrał, komornik zabrał telewizor i tak dalej
  • Odpowiedz
Swoją drogą, dlaczego skoro koledzy uważają że robienie dzieci jest bez sensu nie zrzekną się np. prawa do emerytury?


@puexam: skoro sam pracuje na czyjąś emeryturę w tej chwili to dlaczego ma się zrzekać swojej ?
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: na 99% gość miał na myśli "sens rodzenia takich dzieci" - pomylił się i wielka afera. Poważnie tak trudno wam ludzie wyłapać taką pomyłkę? no chyba na serio nie twierdzicie, że właściciel drukarni sądzi, że ludzie celowo płodzą chore dzieci....
  • Odpowiedz