Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten hejt na żołnierzy wyklętych uprawiany przez #neuropa jest żałosny. Szkalowanie ich WSZYSTKICH, dziesiątki, a nawet i setki tysięcy ludzi za zbrodnie małej części jest równoważne z byciem idiotą z mózgiem wypranym przez SBcką propagandę. Ale cóż się dziwić gdy autorytetem i bohaterem dla tej grupy jest agent bezpieki. Często w stronę PiS rzuca się oskarżenia mówiące, że dzieli Polaków, ale dla mnie ktoś kto oczernia prawdziwych bohaterów, zrównując ich z bandytami nie jest Polakiem, więc to bardziej pozbywanie się plew, niż dzielenie. Pierwszego marca, w dniu upamiętniającym takie postacie jak Witold Pilecki, Danuta Siedzikówna zebrało się na mirko ogromne grono płatnych trolli i zwykłych debili piszące o tych osobach ,,żołnierze przeklęci", ,,bandyci", ,,mordercy dzieci". #neuropa ile dzieci zabiła Inka, czy rotmistrz?

Odwalając takie coś dzisiaj, w dniu ich upamiętnienia, pewna grania dobrego smaku została przekroczona, a te trolle skompromitowały się wychodząc na śmieci i idiotów.
Ciekawe czy za półtorej miesiąca, w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim #neuropa też tak często jak dzisiaj będzie wspominać jak ginęli Polacy w Koniuchach, ile Polaków zabili żydzi służący w SB i ile pożyczek dali amerykańscy żydzi Hitlerowi. Pewnie wtedy będzie cisza, albo znowu ustawią sobie gwiazdy Dawida w awatarach.

#4konserwy #zolnierzewykleci #bekazlewactwa zdecydowanie #bekazpodludzi i w sumie #niepopularnaopinia patrząc na ten spam
  • 104
@Songox25: Wstawie tylko swój komentarz. To moje zdanie. Parę lat temu latałem po Anglii w koszulce z orzełkiem i krzyczałem, że Wyklęci to bohaterowie, a chłopak, dziewczyna - normalna dziewczyna. Wyrosłem, poczytałem parę książek, poznałem fantastycznych ludzi i zdanie zmieniłem

Dziwnym trafem cała Armia Czerwona jest nazywana przez was mordercami i gwałcicielami, wermacht, ss i inne jednostki również, francuzi tchórzami, ale polacy co by nie zrobili zawsze będą bohaterami. Przyjmijcie do
@Songox25: zapewne jest to spowodowane brakiem stonowanego podejścia. To znaczy; oddajemy cześć podziemiu antykomunistycznemu, przyznajemy że większośc z tych ludzi nie biegała po lasach z bronią, bo taka to w większości była praktyka, że Wyklęci to różne środowiska ideowe i polityczne, a nie tylko NSZ, że część z nich była zdemoralizowana, należy tę część naświetlić rękami historyków, że w końcu całośc to byli zwykli ludzie, a nie kryształy moralne. Musi być
@Renton: Rozumiem, że według ciebie wyklęci gwałcili, bo armia czerwona i werhmacht to robili? Masz jakieś opracowania naukowe czy jak? I najważniejsze, czy rozumiesz, że nie każdy człowiek z bronią chodzący w lesie po wojnie to żołnierz wyklęty? Serwujesz jakieś truizmy o tym, że ,,na wojnie się zawsze zabija" a nie chcesz przyjąć do wiadomości, że ta armia czerwona gwałciła najwięcej, tak jak Niemcy najwięcej zabijali. Ale ty musiałeś na swoje
To jest właśnie to o czym wyżej napisałem. Nie ważne, nie będę się kopał z koniem. Dobrej nocy Ci życzę


@Renton: Rozumiem, że jak jedna grupa ludzi zgwałci 2 miliony kobiet, a druga tysiąc to należy je tak samo potępić i je zrównać? Już się raz chyba z koniem kopałeś i po czerepie ci się dostało.
@Songox25: dla nich takie hurraptriotyczne podejście jest żenadą. Dlatego zachowują się jak gremliny i chcą się ponabijać. Także tutaj niektórzy to robili. Nie ma wspólnego podejścia i wspólnej oceny. Niestety będzie jak z Powstaniem Warszawskim, Gloria Victis, poppatriotyzm, koszulki, użycie do celów politycznych, kto nie z nie z nami ten lewak, a druga strona będzie się nabijać jak rozwydrzony dzieciak. Brak krytycyzmu wobec ludzi z których robi się nieskazitelnych, czy to
Tak! należy je zrównać, bo ucierpiały w wyniki tego gwałtu miliony, tysiąc lub jedna kobieta. Zbrodnia to zbrodnia. Jeżeli uważasz, że tysiąc kobiet jakoś ujdzie przy milionie to jesteś głupcem.


@Renton: Czyli Wermaht i SS były spoko, bo nawet w najlepszej armii świata znajdzie się czarna owca?
Nikt nie szkaluje wszystkich, mówimy tylko o tym, że nie każdy kto jest pakowany do worka o nazwie "żołnierze wyklęci" to tacy wspaniali bohaterowie jak próbuje się ich przedstawić.


@Kamill: ,,Żydzi to mordercy i gwałciciele" szkaluję wszystkich, cz nie?
Co? xD


@Renton: Sam napisałeś, że zgwałcenie miliona kobiet nie różni się od zgwałcenia jednej. Zapewne zabijanie milionów też nie jest gorsze od zabicia jednego człowieka. ,,Zbrodnia to zbrodnia." jak raczyłeś napisać.

Tak! należy je zrównać, bo ucierpiały w wyniki tego gwałtu miliony, tysiąc lub jedna kobieta. Zbrodnia to zbrodnia. Jeżeli uważasz, że tysiąc kobiet jakoś ujdzie przy milionie to jesteś głupcem.


Twoje własne debilizmy tak cię bawią?
To teraz mi powiedz lepiej jak 20 facetów zgwałci jedną kobietę czy 20?


@Renton: Serio nie wiesz czy lepsze jest cierpienie jednej osoby, czy dwudziestu?

Jeśli to dla ciebie równość to w czym lepsza jest obecna Polska, w której zdarzają się morderstwa, od III Rzeszy, która zrobiła holocaust i zabiła 6 milionów ludzi?
Serio nie wiesz czy lepsze jest cierpienie jednej osoby, czy dwudziestu?


@Songox25: jemu chodzi tylko o to, że gdy jest facet który zgwałcił trzy kobiety i facet który zgwałcił ich trzydzieści - to obaj są gwałcicielami, bez kwantyfikowania stopnia "gwałcicielowości". O to tylko chodzi, nie o mówienie, że III Rzesza była tak samo zła jak ŻW, lecz o to, że takie czyny należy potępiać niezależnie od tego kto się ich dopuszcza.