Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten hejt na żołnierzy wyklętych uprawiany przez #neuropa jest żałosny. Szkalowanie ich WSZYSTKICH, dziesiątki, a nawet i setki tysięcy ludzi za zbrodnie małej części jest równoważne z byciem idiotą z mózgiem wypranym przez SBcką propagandę. Ale cóż się dziwić gdy autorytetem i bohaterem dla tej grupy jest agent bezpieki. Często w stronę PiS rzuca się oskarżenia mówiące, że dzieli Polaków, ale dla mnie ktoś kto oczernia prawdziwych bohaterów, zrównując ich z bandytami nie jest Polakiem, więc to bardziej pozbywanie się plew, niż dzielenie. Pierwszego marca, w dniu upamiętniającym takie postacie jak Witold Pilecki, Danuta Siedzikówna zebrało się na mirko ogromne grono płatnych trolli i zwykłych debili piszące o tych osobach ,,żołnierze przeklęci", ,,bandyci", ,,mordercy dzieci". #neuropa ile dzieci zabiła Inka, czy rotmistrz?

Odwalając takie coś dzisiaj, w dniu ich upamiętnienia, pewna grania dobrego smaku została przekroczona, a te trolle skompromitowały się wychodząc na śmieci i idiotów.
Ciekawe czy za półtorej miesiąca, w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim #neuropa też tak często jak dzisiaj będzie wspominać jak ginęli Polacy w Koniuchach, ile Polaków zabili żydzi służący w SB i ile pożyczek dali amerykańscy żydzi Hitlerowi. Pewnie wtedy będzie cisza, albo znowu ustawią sobie gwiazdy Dawida w awatarach.

#4konserwy #zolnierzewykleci #bekazlewactwa zdecydowanie #bekazpodludzi i w sumie #niepopularnaopinia patrząc na ten spam
  • 104
  • Odpowiedz
Szkalowanie ich WSZYSTKICH, dziesiątki, a nawet i setki tysięcy ludzi za zbrodnie małej części


@Songox25: To tym bardziej śmieszne, że kiedy wrzucisz np. artykuł o islamiście, który odciął komuś głowę, to kwiczą, że nie można na tej podstawie oceniać ogółu uchodźców :D Ah te lewaczki - nigdy się nie zmienią
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Wiem o tym. Skopiowałem mój wpis dotyczący porównywania Ak do UPA. Za wiele to nie zmienia. NSZ faktycznie wyróżniało się z tej ciemnej strony wśród innych zgrupowań ale zbrodnia którą wymieniłeś została zbadana i nikt się jej nie wypiera. Jak to się ma do UPA ?
  • Odpowiedz
@Aerials: a kiedy wrzucisz np. artykuł o islamiście, który odciął komuś głowę, to kwiczą, że nie można ich wpuszczać bo wszyscy są terrorystami i mordercami :D Ah te prawaczki - nigdy się nie zmienią
  • Odpowiedz
@list86: #!$%@? takich rzeczy w imię religii jest chore i nie widzę powodu, żeby wpuszczać do nas taki element nawet, jeśli to jeden egzemplarz na sto osób. Inna kultura. Multikulti to utopia. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
Szkalowanie ich WSZYSTKICH, dziesiątki, a nawet i setki tysięcy ludzi za zbrodnie małej części

To tym bardziej śmieszne, że kiedy wrzucisz np. artykuł o islamiście, który odciął komuś głowę, to kwiczą, że nie można na tej podstawie oceniać ogółu uchodźców :D


->

szkalowanie ŻW jest be, bo to były pojedyncze jednostki,
  • Odpowiedz
@list86: I gdzie tu jest wrzucanie wszystkich do jednego worka? W którym miejscu napisałam "wszyscy islamiści są źli"? Przypomnę, że to ty wyskoczyłeś z

a kiedy wrzucisz np. artykuł o islamiście, który odciął komuś głowę, to kwiczą, że nie można ich wpuszczać bo wszyscy są terrorystami i mordercami :D


Proszę nie przypisywać mi czegoś, czego nie powiedziałam :)
  • Odpowiedz
Raz piszesz, że "wszystkie czarnuchy to gwałciciele i pedofile" a za chwile dodajesz wpis, żeby nie wrzucać wszystkich do jednego wora z powodu przestępstw małej grupki.


@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Teraz powrzucam tu teksty które sam cytowałeś:
,, Rozumiem, że przestępcami nie są wszyscy przybyli imigranci, ale nikt nie może powiedzieć ile ich jest, ani nawet czy mniejszość czy większość, bo nikt ich na granicy
  • Odpowiedz