Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest.


Otóż uczęszczam jeszcze do licbaza, 2. klasa mocno. Od niedawna jestem członkiem #mikrokoksy, rozwijam swoje pasje i zainteresowania. W mojej mieścinie niegdyś byłem dość "popularny" w związku z tym, że miałem niezłe osiągnięcia sportowe, gazety lokalne o mnie pisały nawet!
Dlatego też w sumie mam mało znajomych, tych prawdziwych znajomych, bo cała reszta rozmawiała ze mną tylko, żebym pograł z nimi czasem w piłe i coś ich pouczył. Dwóch przyjaciół.

Nie wspomniałem dlaczego tu cokolwiek piszę. Ostatnio zacząłem zastanawiać się, czy jestem #wygryw czy #przegryw i w ogóle to #tfwnogf. Brzydki nie jestem, w sumie dałbym sobie tak 6,5/10, jak się ładnie ubiorę to 7/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Widząc ten post zapewne zastanawiacie się, po #!$%@? on rozmyśla nad tym, czy jest przegrywem skoro jest w sumie wygrywem?XD

W ogóle nie czuję potrzeby bycia z jakimś #rozowypasek w związku. Przez ostatnie pół roku sfriendzonowałem jakieś 4 różowe paski, z czego ze dwa jakbym wrzucił na wypok to podejrzewam, że rzeki spermy przepłynęłyby naszą krainą #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Czy to oznacza, że jestem homoseksualistą? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Podobają mi się dziewczyny, mężczyźni w ogóle, wymiotować mi się chce jak myślę o seksie z mężczyzną ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ale oprócz tego, że podobają mi się #rozowepaski to nic poza tym.

Do tego dochodzi nacisk od przyjaciół, mamełe i tatełe, znajomych. Ci ostatni to w ogóle #!$%@?ą mi jak połamani, chyba zazdroszczą tego, że nie mam problemu z nabywaniem kontaktów z paskinami.
Do tego mój przyjaciel, który za każdym #!$%@? razem #pdk mówi mi

Ty Ed, przecież ta laska mogłaby być Twoja, nie widzisz jak się na Ciebie patrzy, jak z Tobą rozmawia?


A ja po prostu chcę się skupić na nauce, siłowni i piłce nożnej. Czy to normalne?
Czy to dziwne, że będąc inteligentnym i trochę przystojnym 18 latkiem odpuszczam wszystkie dziewczyny, które wydają mi się mało interesujące? Nie wiem, nie chcę mi się poświęcać moich pieniędzy i czasu na nie, wydaje mi się, że zamiast zaruchania takiej 8/10 lepiej mi wyjdzie, jak pouczę się troche do rozszerzonej z biologii a potem pójdę na siłownie.

Może powinienem pójść do seksuologa, może to jakaś choroba?


W sumie wstawiłbym tu ankietę czy jestem #!$%@?, ale nie umiem, więc dodam taką opcje w komentarzach.

#tfwnogf #przegryw czy #wygryw #ankieta #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 15
@Red_Ed: Prędzej czy później trafisz na taką, która zupełnie zakręci Ci w głowie. Sam przez to przechodziłem jakiś czas temu, a teraz znów przechodzę i "przewalam" sporo nudnych dziewczyn czekając na taką, która znów mi zawróci w główce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtek_bez_portek: Nie powiedziałem, że są głupie. Nie powiedziałem również, że nie ma miłości. Po prostu zapytałem, czy to normalne, że przy predyspozycjach do ruchania i bycia z jednymi z lepszych rozowych z licbazy wolę siłownie, nauke i piłkę nożną.
Weź #!$%@?, albo przeczytaj cały wątek od początku do końca. Albo chociaż tl;dr
@Red_Ed: Powiedz czy dobrze rozumiem - dziewczyny Ci się podobają, ładne są i w ogóle, ale nie czujesz do nich żadnego pociągu i nie masz parcia na seks, tak? W ogóle nie podejmujesz żadnej aktywności seksualnej, nie jedziesz na ręcznym etc?