Wpis z mikrobloga

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19685335,makabryla-2015-kto-otrzyma-antynagrode-glosowanie.html

W tym roku Wrocław ma aż dwóch reprezentantów.... Sama zgłosiłam GDDKiA :P Chociaż powiem szczerze, że Kwidzyn to mocna konkurencja.
Pięknie pojechali po Hawrylakowej, mam nadzieje że chociaż jej głupio będzie jak to przeczyta :x

No i generalnie głosujcie! Niechaj lud zdecyduje :d

#wroclaw #warszawa #lodz #katowice #szczecin #rzeszow #chorzow #kwidzyn #makabryla #architektura
  • 47
@kwiatencja: Ta brama na żywo też taka paskudna? Bo jak tak to dla mnie murowana wygrana. Z innych moim zdaniem to centrum w Rzeszowie prezentuje się całkiem fajnie. A co do stajni, moim zdaniem wygląda trochę fajniej niż na zdjęciach. Robi pozytywne wrażenie. Jedyne co mogę jej zarzucić to że kiepsko wpisuje się w istniejącą zabudowę.
Tak sobie czytam komentarze na BRYŁA.pl i macki mi opadły
O galrerii w Kwidzynie...

Najgłupsze, że jedyne zdjęcia jakie są tu pokazane to z góry, nikt nie patrzy na budynki z góry, a z poziomu człowieka nie jest już to masakryczna inwestycja, chociaż dobra też nie
@kwiatencja: No dobra, kolorystycznie może rzeczywiście nie pasuje, dopiero zobaczyłem, że tam jest kawałek frontu z piaskowca i to faktycznie słabo komponuje się kolorystycznie z resztę elewacji (materiałowo w sumie też). Ale uważam, że jako bryła jest w porządku.
@michalec: Przystanek prezentuje się do kitu. Te kolorowe ekrany podtrzymuje tak wielka ilość białych, "rozszczepionych" filarów, że niemal przysłaniają one całkowicie dach kiedy się patrzy na niego z poziomu ulicy. Ta ściana koloru na górze może wygląda efektownie na jakichś zdjęciach z drona, ale nic poza tym. Sam pomysł takiego przystanku przesiadkowego wschód-zachód północ-południe jest super, ale widziałem inne konkurencyjne projekty tego miejsca i wiele z nich było moim zdaniem ładniejszych.
@kwiatencja: Jak w nominacjach jest biedronkowe dildo to gdzie jest nasz trzeci, wrocławski reprezentant czyli słynna instalacja artystyczna "KOCHAM" na Żeromskiego/Daszyńskiego/Jedności Narodowej? ;( Pudło byłoby w całości nasze;d
@Im_from_alaska: Nie musisz więcej przyjeżdzać. A skąd jestes ciekawe. Gowno widziałeś, klimatu nie zdążyłeś poczuć. A kolejne zagraniczne serwisy turystyczne wskazują moje Miasto jako nowa atrakcje. Nie Twoja dziurę.
@michalec: Naprawdę się tym przejmujesz? U nas w Katowicach w GW pracuje pewien dziennikarz co nie znosi Katowic i robi cit vs city z Gliwicami, w których jest wszystko cacy ;) Dlatego to co piszą w tej gazecie traktuje jako spam :P