Wpis z mikrobloga

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19685335,makabryla-2015-kto-otrzyma-antynagrode-glosowanie.html

W tym roku Wrocław ma aż dwóch reprezentantów.... Sama zgłosiłam GDDKiA :P Chociaż powiem szczerze, że Kwidzyn to mocna konkurencja.
Pięknie pojechali po Hawrylakowej, mam nadzieje że chociaż jej głupio będzie jak to przeczyta :x

No i generalnie głosujcie! Niechaj lud zdecyduje :d

#wroclaw #warszawa #lodz #katowice #szczecin #rzeszow #chorzow #kwidzyn #makabryla #architektura
  • 47
@michalec: o #!$%@? stary xD ja rozumiem, ze czasem prawda jest ciezka do przyjecia, ale dawno nie widzialem takiej reakcji xD wiedz, ze bardzo mi sie podobalo i spedzilem milo czas, ale miasto, poza kilkoma wyjatkami, wyglada jak jakies miasto na ukrainie.
ale chociaz potwierdzasz moja obserwacje, ze duzo ludzi w lodzi jest niemilych.
@michalec: ale ty nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. ja tylko stwierdzam fakt, ze lodz jest zdewastowana, pelna opuszczonych i zaniedbanych budynkow, krzywych chodnikow i pustych przestrzeni nawet w centrum. manufaktura czy ten poprzemyslowy budynek na przeciw muzeum poznaskich sa fajnie odnowione, ale na zaraz obok tej pierwszej jest obskurne podworko, a zaraz dalej zdewastowany plac; obok tego drugiego stoja rownie obskurne kamienice. fajnie, ze cos sie zmienia, ale nadal