Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: @Wextor Powiem tak wcześniej to chociaż spontan był, a teraz widać, że to sztuczne i na siłę. I ta akcja z początku programu gdzie Wiaczesław zastępuję Janowskiego - łamaną polszczyzną coś tam bełkocąc jak leszke-śmieszke.

Moja siostra jest fanką tego kolesia od kiedy go zobaczyła w pierwszym odcinku, a potem uwierzyła w moją pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°)- którą
  • Odpowiedz
Teraz powinni to skończyć, a idą w niezłe gówno. A to dlatego, że temat przejął już ktoś inny, bardziej liczący się w tej grze. Znajomy nie dostał nawet premii :D A najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że nic co napisałem nie jest prawdą.


@rajet: nie wiem, według mnie ten program ma taki target, że Janusze i Grażyny dzięki temu przy sobie zatrzyma, oni dopiero za 2 lata przestaną się
  • Odpowiedz
@kiw0n: te śniadaniówki są robione chyba tylko po to, aby promować programy danej stacji. Wywiady z gośćmi, jurorami, co tam dziś w wiadomościach itp itd.
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: to wszystko jest nagrywane w jednym studiu, tylko jednego dnia zawodników a drugiego muzyka. Znoszą tylko te pulpity graczy i kręcą. Są określone zasady dla widowni. A co do żenady to podczas kręcenia odcinków z graczami to gdy janowski zapowiada że ktoś tak będzie grał właśnie to puszczają to na zawieszonym ekranie i wszyscy mają przez minutę się bawić i pląsać, właśnie z tego momentu zabłysnął ten Ukrainiec bo
  • Odpowiedz