Wpis z mikrobloga

Witam. Mój brat sprzedaje rower. Czy możecie mi udzielic odpowiedzi o tym jaką firmą go przesłac? idealem by bylo gdyby kurier odebral go osobiscie z mojej rodzinnej miejscowości. Ewentualnie paczkę może nadać z Lublina, gdzie sa siedziby wiekszych firm kurierskich. Orientujecie sie moze w kosztac? dziekuje za odpowiedzi #pytanie #rower #kurier
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korzeniowski:
Aż tak luzem to nie. Nie musisz go pakować w pudło, ale dobrze by było gdyby był owinięty takim miękkim kartonem i stretchem. Folia bąbelkowa też jest mile widziana :) Dobrze jest też pozbyć się wystających elementów tj. odkręcić pedały, przekręcić kierownicę by była wzdłuż ramy. Można by też odkręcić przednie koło by skrócić przesyłkę.
  • Odpowiedz
@Korzeniowski: ogarnij sobie jakieś pudlo na rower ze sklepu rowerowego, na pewno Ci dadzą za friko albo za "p--o". Potem poluzuj kierownice, a następnie odkrec całkowicie pedala. Wsadz cały rower do tego pudła, ale wcześniej jakos zabezpiecz folią niektóre elementy, żeby nic nie latało. Sprawdź wymiary, wagę i będzie można kminic kuriera.
  • Odpowiedz
@Korzeniowski: Kup sobie paletę, wrzuć na nią cały rower i zbinduj tak żeby rower się trzymał. Na koniec wszystko streczem i rower będzie bezpieczny. Tyle że nie wiem czy w 200 zł się zmieścisz.
  • Odpowiedz