Wpis z mikrobloga

@Zakarin: do black/white, black2/white2
czyli w zasadzie wszystko oprócz X/Y i Omega ruby/alpha sapphire, czy jak to się tam pisze, ja nie bardzo pokemonowy jestem
  • Odpowiedz
Najbardziej polecam SoulSivler/HeartGold- najdłuższa kampania, zarazem moja ulubiona werjsa. () Jednak jeżeli sie pytasz o najnowszą gre dostepna na zwykłego dsa to pokemon Black/White 2. Od 1dynki się niczym nie różni, ale ma "Challenge mod", ktory zwiększa lvl twoich przeciwników.
  • Odpowiedz
@Zakarin: na DS Lite zagrasz w gry z Game Boy Advance czyli FireRed/LeafGreen, Ruby, Sapphire i Emerald.
Na DSa remake'i drugiej generacji SoulSilver i HeartGold. IV gen - Diamond, Pearl i Platinum. Z V generacji Black&White i sequele Black2&White2.
Polecam B&W a potem którąś z drugich części bo są po prostu zajebiste i niezłe (jak na pokemony) fabularnie :)

X&Y i ORAS są już na 3DSa.
  • Odpowiedz
@Zakarin: B&W2 to sequele, wydarzenia dzieją się 5 lat po B&W - zagraj w obie świetna fabuła jak na Pokemony, zwłaszcza w B&W. Szukaj na allegro i olx - w sklepach praktycznie ich nie ma.
  • Odpowiedz
@Zakarin: Graj po kolei czyli: HG/SS, B/W, B2/W2. HG/SS jest bardzo podobne pod względem silnika gry do Platinum i nadal jest tak samo powolne. Według mnie kolejne gry B/W są znacznie lepsze i dają więcej przyjemności. Chyba nawet wygrywają klimatem z X/Y z 3DS'a.
  • Odpowiedz