Wpis z mikrobloga

#wtf #rakcontent
drodzy fani chińskich bajek spod tagu #randomanimeshit Co wy macie w tych głowiach że postujecie takie gówno xDDD
Przecież te niektóre zdjęcia to by podchodziły pod cp albo pedofilię gdyby to były zdjęcia normlanych a nie narysowanych ludzi ( ͡ ͜ʖ ͡) (już nie mówiąc o tym że to tylko jakieś obrazki przy których się chyba nawet nikt nie starał) Zaczynam odnosić wrażenie, że bycie mangodebilem jest gorsze od bycia kucem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
@Karowack: Taka o sobie mikro społeczność powstała co razem lubi bajki i sobie wrzuca z nimi obrazki ot cała filozofia.

Ja np. nie rozumiem po co niektórzy wrzucają jakiś obrazek po 10 razy pod rząd jakby raz nie wystarczał a jakoś się ich nie czepiam jak większość na mirko nas, mangozjebów.
@kurokaeru: @Nyankov: No i dobrze nie można rozmawiać normalnie tylko trzeba odrazu agresję stosować jak w postach powyżej? Osobiście nie mam nic do samego anime ale nie rozumiałem tego, że pod tym tagiem znajdują się w większości jakieś obrazki. I co dziwne (nie jestem w temacie), dziwne mi się wydaje to, że najwięcej plusów dostają obrazki wg. mnie średniej "jakości". Jest na ten tag wrzucany o wiele lepszy content, a
@Karowack: Ja chyba nie odpisałem agresywnie ... a jeśli tak to tak nie miało być.

Każdemu w gusta nie trafisz dlatego niektóre obrazki średniej jakości mają więcej plusów niż te wyższej jakości, albo to też wynika z tego że niektórzy lubią daną postać i z automatu dają plusy, inni dają bo są np. stopy i nie patrzy na jakość tylko od razu plusuje. Co do tych małych dziewczynek półnagich to część
tylko trzeba odrazu agresję stosować jak w postach powyżej?


Co wy macie w tych głowiach że postujecie takie gówno xDDD

Zaczynam odnosić wrażenie, że bycie mangodebilem jest gorsze od bycia kucem


@Karowack: czekaj, co...

No nie wiem, bo może każdy plusuje to co mu się podoba i "jakość" ocenia inaczej?