Wpis z mikrobloga

Mireczki polećcie jakiś straszny horror na wieczór z #rozowypasek :D
Bardzo podobały nam się:
Obecnośc
Ring
Silent Hill - ale tak pierwsze 30 minut jak rosło napięcie i było strasznie

Najlepiej by film był straszny a historia o duchach czy innych bebokach :>
Wszelkie filmy typu Rec czy coś o Zombie odpada :P
Raczej też nie jesteśmy fanami starych produkcji ( przed 2000).
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Riseagn: Sinister widziałem i całkiem dobry był :D Naznaczony o tego nie widziałem obakam :D
@TOP___BK: A nie brzmi to śmiesznie ;d? "Ja jem Twoj dadinek Ja Cie zabije noźikiem!" xD
@proba1: Potrafi ale spamować nie chce ;d
Próbowalismyo statnio Shutter z 2004 i nie zachwycił nas, ludzie przeceniają te stare filmy..
  • Odpowiedz
@toxarz: Ludzka stonoga :D Dawno dawno temu znajomy polecił mi ten film, a ja głupiutki nic o nim nie czytając po prostu zapamiętałem nazwę i podpiąłem sobie pod - horrory :P. Przyszły wakacje, poznałem pewną dziewczynę no i tak chcieliśmy spędzić "romantycznie" wieczór i oglądnąć sobie w aucie w lesie jakiś horror (A to były zupełne początki, więc liczyłem na jakiegoś causa albo coś :D) no to co, ludzka stonoga
  • Odpowiedz
@grub3r: Słyszałem ale podobno momentami nudny ;P?
@Elementx: Ludzką oglądałem kiedyś z dziewczyną kumpla... dawno się tak nie uśmiałem :D
Teraz nie przejdzie różowy ma awersje do tak obrzydliwych rzeczy xD Dlatego odpada "dom woskowych ciał" :<
  • Odpowiedz
@toxarz: tak kolejna ale nie najnowsza, z 2009, z tym że dla mnie najlepsza bo miejsce akcji dzieje się w domu który znajduje się w lesie, ogólnie jak chcecie się przerazić to polecam
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: ja w sumie też dawno nie oglądałem bo dawno nie widziałem się z kumplem który do mnie wpadał ;p a swoją drogą to jak kończyliśmy oglądać i musiał wracać do domu o 23 albo 24 rowerem bo polnej nie oświetlonej ścieżce kilka km to mu współczuję xD Wydaje mi się że Annabelle może być niezły bo ta lalka ma coś w sobie ;p no i nie wiem jak Sinister
  • Odpowiedz