Wpis z mikrobloga

@Kaz1mierz: ten konfabulator i szuja to chyba nawet studiów nie skończył, bi niema w klasyfikacji tak niskich ocen. chyba, że jego dziadek pierwszy komunista Będzina pomógł, ot resortowe dziecko któremu ułatwiono drogę do kariery, po trupach do celu.
  • Odpowiedz
@miroslaw-chwastek: nam strzelać nie kazano wstąpiłem na działo,
Tu masz swoich idoli z Wałęsą w dodatku - w skrócie ,
http://polskieafery.pl/afera/21/major/short
,ale jak poszukasz dowiesz się więcej Z czego żyli w latach 90-tych w politycznym niebycie?
To do sklepu nie chodzi a jak raz pójdzie to mówi "paszoł won dziadu" a co dopiero jakiś PIT składać
K, skasowały faceta (swojego kolegę Zalewskiego)też.proste jak drut.,tak jak Jarosław niebawem skasuje ten rząd co
  • Odpowiedz
@pawelo59: ty uwazasz, ze jak ktos krytykuje walese to jest od razu z pisu? gratuluje mozgu. jestes tak samo wyedukowany jak twoj mentor.. ktory w totolotka wygrywal. nie chce mi sie rozpisywac szans z rachunku prawdopodobienstwa, ale moge ci powiedziec, ze walesa jest w czepku urodzonym czlowiekiem ;D takiego farta to nikt jeszcze nigdy nie mial ;D
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: a skąd ta nagonka nagle się wzięła?coś tam ta kiszczakowa przyniosła, a potem miała przeszukanie domu i znaleźli, Fałszywe czy prawdziwe? Oto jest pytanie. Ja tylko wygrałem raz w HoryzontachT. śrubokręt.
Ustalmy ,że to był prosty robotnik ,ja w tamtym czasie miałem 10 lat i wierzyłem że Kuba to dobry kraj co na Boże Narodzenie raz w roku śle nam pomarańcze ( niezjadliwe zresztą) ale pytałem się mamy czemu jemy
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: prześledź historię, Najpierw była Polska co wyrwała się z okupacji sowieckiej
Potem Czesi co jak zwykle załatwili to po cichu , Był Havel ale tam komunistów ścigali i i Havla zaraz nie było,
Potem przez Czechy uciekali ci z DDR i dopiero potem posypał się mur berliński czyli symbol przemian ,ale to było 2 lata za Polską.Czy wydaje ci się ,że w Polsce obyło się bez kompromisów?
Byliśmy pierwsi i
  • Odpowiedz