Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
  • Odpowiedz
@jimi__: Pokrzywdzony żoliborski wlazodup? i masz kasę ma komputer i instrukcję obsługi? i umiałeś się zalogować na Wykop? w tym wieku to chyba ręce Ci latają z wrażenia i problemy z tobą ma nie tylko pisuar.
  • Odpowiedz
@kryst: trzeba cię olać bo potrafisz tylko wyzywać od debili, itd. ;] gimbaza w akcji ;D

aa i do twojej wiadomości: wiesz kim jest bronisław komorowski? pewnie nie.. ale założe się ze to jeden z twoich wielkich bohaterow ;D haha ;D
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: A co mnie k...obchodzą jakieś wymyślone życiorysy, ja historią żyję i ją znam, a nie wymyślam. Co mam sadzić o kim dla kogo świat jest wymyślony a matuszka rasijja tylko dobra, jesteś zdrajca Polski i Polaków bo pracujesz dla obcej nam kultury, no może jesteś tylko ich pożytecznym bałwanem, ale to twoja sporawa homo sovieticus jest nieuleczalny odwyk tylko na Magadanie. Komorowskiemu nawet do czubka palca u nogi nie
  • Odpowiedz
@kryst: haha.. łącze się z tobą w .. "bulu" :D "szogunie" ;D wyjaśnij lepiej dlaczego to nagranie jest fałszywe ;D bo jak na razie oprócz epitetów różnych, nie usłyszałem żadnego merytorycznego wyjasnienia ;D

słuchamy, panie wszechwiedzący! słuchamy! przepusciles je chociaz przez spektogram ze tak smialo piszesz?

czy moze mam za Ciebie wykonac analize widmowa tego nagrania i ja tu wkleic? tylko podejrzewam ze nic z tego nie zrozumiesz..
  • Odpowiedz
Rozmowa Wałęsy z bratem to znana sprawa z lat 80 tych zmontowano ją fragmentów podsłuchanych rozmów i opublikowano publicznie za czasów podziemnej Solidarności była to robota operacyjna SB (dokładnie ukierunkowana na Nobla w 1982r), podobnie ja tworzenie nowej teczki dla agenta Bolek (to tak ogólnie) dla której wzorem była podobno doskonała teczka Gdańska (ale ona okazuje się dupochronem dla Sb-ków i ślady fałszowani są widoczne dla laików znających nieco zasady zapisów księgowych)
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: to źródło to najgorsze gówno... ja jestem świadkiem tamtych wydarzeń i cześć historii się zaciera ale pamiętam, sam jestem źródłem wybacz, gównobaza nie jest dla mnie autorytetem, poszukasz nauczysz się ale dupa z Ciebie będzie nie inżynier skoro nie umiesz dotrzeć do różnych źródeł i porównać, a powołujesz się na najgorsze i zainteresowane negatywnie.
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: Dobra już dotarłem i już dziś ostatni raz podstawowe źródło to Tygodnik Solidarność - jako podpowiedź z okresu kiedy red naczelnym był Jarosław Kaczyński, było też w podziemnych wydaniach ale tam trudno dotrzeć, bo wydawnictwa były głównie regionalne ja miałem z regionu łódzkiego i możesz tam szukać ( w tym regionie zamieszkiwał wspomniany brat Wałęsy) tam jest sprawa zmontowanej przez SB rozmowy wyjaśniona, ogólnie to stał się wielki wstyd
  • Odpowiedz
@kryst: Stanisław mieszkał w ok. Aleksandrowa Łódzkiego, z tym się zgodzę. ale nadal nie podałeś mi nazwy instytutu który stwierdził fabrykację taśm. chętnie bym z nimi pokorespondował i zapytał się na jakiej podstawie to stwierdzili..

umorzenie sprawy oznacza, ze nie znaleziono dowodow.. na fabrykacje.
  • Odpowiedz
Ale jaki będzie skład międzynarodowej komisji? UE, USA, IZRAEL, ROSJA? Wszyscy którzy zarobili MILIARDY na władzy którą pan zastosował względem Polski? Po tamtej stronie ma pan wielu przyjaciół, przecież oni złego słowa na pana nie powiedzą TAKI HANDLOWIEC JAK PAN DO DIAMENT. Jak się ma słowo kogoś obcego z USA, czy zachodnich państw UE, którzy nie mają pojęcia w temacie w którym mają decydować, w stosunku do zdania pana przyjaciół, kolegów
  • Odpowiedz