Wpis z mikrobloga

Gadam ostatnio z kumplami,którzy są tylko za IOS.Smieje się i opowiadam o tej dacie co sie ustawi w iphone i niszczy te,to zaraz jeden,że dostanie nowy.Drugi mowi,ze nienawidzi #android bo wiesz do kogo nalezy android?DO WINDOWS .No,ale przeciez to nie windowsphone.Niewazne. Jak mowie o polityce apple o tym jak traktuje klientow chociazby nowy iphone7 do ktorego trzeba bedzie dokupic akcesoria zeby korzystac z kilku rzeczy na raz to jebneli pokerface i poszli.Czemu ludzie od apple sa takimi dziwnymi s-----------i narcyzami?
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shimmy: Bo dzieci nie mają lepszych rzeczy do robienia w życiu to kręcą gownoburze. iOS vs andro vs wp. PC vs ps4 vs xbONE... Rozpaczliwe wołanie o atencję i poprawę własnego ego. Przykre.
  • Odpowiedz
  • 0
@mamamaciek: miałem jako komórkę służbową wielką wersje iphone 6,ale to nie dla mnie.Wole coś na pograniczu nowefo lg g5,badz szajsunga albo xiaomi gdzie bebechy komórki są lepsze i ładniej sie prezentuje
  • Odpowiedz
  • 1
@mamamaciek: nie no do telefonu ogólnie nic nie mam poza tym,że za cene iphone można mieć lepszy sprzęt.Raczej chodzi mi ogólnie o uzytkownikow iphone.Co z ktorym nie gadam zacjowuje sie tak samo.Jak wyżej napisano są to ignoranci zapatrzeni w swoje jabłuszko.Cięzko znaleźć normalną osobę z tym telefonem
  • Odpowiedz
@szakal555: a Ty jestes rycerzem ktory każdemu stara sie udowodnić, ze posiadanie iphona jest bez sensu. taki rycerz walczący i przegrana sprawe. stary, niech kazdy ma co chce i pozdro - jego pieniadze jego sprawa. tez mam kumpla, ktory nigdy nie miał a mi pieprzy zawsze o tym Apple używając tego juz jako synonimu zidocialosci społeczeństwa. serio? to tylko wygodny i modny telefon. get over it
  • Odpowiedz