Wpis z mikrobloga

Gadam ostatnio z kumplami,którzy są tylko za IOS.Smieje się i opowiadam o tej dacie co sie ustawi w iphone i niszczy te,to zaraz jeden,że dostanie nowy.Drugi mowi,ze nienawidzi #android bo wiesz do kogo nalezy android?DO WINDOWS .No,ale przeciez to nie windowsphone.Niewazne. Jak mowie o polityce apple o tym jak traktuje klientow chociazby nowy iphone7 do ktorego trzeba bedzie dokupic akcesoria zeby korzystac z kilku rzeczy na raz to jebneli pokerface i poszli.Czemu ludzie od apple sa takimi dziwnymi #!$%@? narcyzami?
  • 65
  • Odpowiedz
@RayColl_PL: gadać to sobie możesz. Ja na to mam dowody. Bo tamto konto na mikro kilka osób co tu przebywają kojarzy bardzo dobrze. Zresztą historia google też jeszcze gdzieś jest z tego co pamiętam. Dobra to tyle z mojej strony
  • Odpowiedz
@szakal555: niestety, ale ludzi ktorzy potrafia normalnie rozmawiac o telefonach jest malo. Szczegolnie w polsce, gdzie iphone to jakas oznaka luksusu(nie dziwie sie swoja deoga, jezeli w uk iphone kosztuje 500f, a w polsce ponad 2k zl)
  • Odpowiedz
@Kurajmo: argumenty nie docierają? a Ty co, sprzedajesz telefony i masz prowizję od androidów, że Ci tak zależy na tym, żeby ludzie przestali używać iosa? Co Cię to w ogóle obchodzi jaki kto ma telefon?
  • Odpowiedz
@Mikimoto: nic mnie to nie obchodzi. I mam to w dupie szczerze. Widzę ktoś tu ma pyszny ból dupy. Polecam pewną masc.
W telefonach siedzę od 2010 miałem ich ponad 200 już. Wręcz zmieniam jak rękawiczki. Ale z taką ignorancją użytkowników pewnego produktu. Spotykam się tylko w IOS.
Gbury, chamy i prostaki.
Zabaweczki na częsciach Samsunga. I o wiele za drogie.
Nawet użytkownicy WP na który wszyscy hejtują. Nie są aż tak aroganccy.
Wcześniej była wojna Symbian kontra telefony bez systemu. Teraz Android
  • Odpowiedz
oj Mircy #!$%@? odwieczny problem roztrząsacie znowu widzę - używam iOS ale traktuje go jak każdy inny telefon, wczesniej miałem Androida, wiec znam obie strony konfliktu i wiecie co wam powiem? to tylko telefon, nosz do #!$%@? wafla, dlaczego zawsze jest z tym taki problem jakby jeden drugiemu pol rodziny wyrżnął? (,)
oczywiście, wyższość technologiczna flagowcow z Androidem nie ulega watpliwości, nie bede bronić Apple, ani #!$%@?, ktore
  • Odpowiedz