Wpis z mikrobloga

Gadam ostatnio z kumplami,którzy są tylko za IOS.Smieje się i opowiadam o tej dacie co sie ustawi w iphone i niszczy te,to zaraz jeden,że dostanie nowy.Drugi mowi,ze nienawidzi #android bo wiesz do kogo nalezy android?DO WINDOWS .No,ale przeciez to nie windowsphone.Niewazne. Jak mowie o polityce apple o tym jak traktuje klientow chociazby nowy iphone7 do ktorego trzeba bedzie dokupic akcesoria zeby korzystac z kilku rzeczy na raz to jebneli pokerface i poszli.Czemu ludzie od apple sa takimi dziwnymi #!$%@? narcyzami?
  • 65
  • Odpowiedz
@szakal555: Szybkosc dzialania, jakosc wykonania i serwis. Moj wlasny przykład. Kupiłem uzywanego i5 2lata, po kilku dniach przestał działać przycisk on/off - poszukałem, okazało się, że to wada fabryczna. Oddałem do najblizszego iSpota. Po 2 tygodniach telefon wrócił, przycisk wymieniony, a do tego wymienili baterie(2 lata juz miala wiec nie była w najlepszym stanie), wymienili moduł kamerki. Na wszystko dali mi dodatkowy rok gwarancji, mimo, że sam telefon był już
  • Odpowiedz
@szakal555: lubię takie wątki bo zawsze sobie śmiechnę ale ten to słaba zarzutka, bo piszesz o ajfonie 7, ktorego zobaczymy moze pod koniec czerwca, pojawi sie w sprzedaży pod koniec roku, a wiesz ze juz bedą akcesoria potrzebne :D
daj znac co bedzie w 8s albo chociaż numerki w totka

Zarzutka taka 3 na 10.
  • Odpowiedz
@szakal555: nie musisz sie trudzić, i tak tylko rozmawiam przez telefon, robie zdjęcia/filmy i internetuje - a do tego chyba bajerow nie bede musiał dokupować, co?
  • Odpowiedz
@szakal555: jakim kuzwa telefonem dla seniora wejdę w ten Twój wpis? Tylko podaj przykłady takiego bezlagowego, nie za dużego, nie za małego, intuicyjnego, nagrywającego w HD, no i najważniejsze...


  • Odpowiedz
@szakal555: legalnie, czyli żebyś pozwalał mi z ajfona korzystać a nie senior plus HD pro ( ͡° ʖ̯ ͡°) co mam robić z tym telefonem aby w pełni go wykorzystywać? Grac? Oglądac filmy?
  • Odpowiedz
@szakal555: możesz mieć pieniądze, a byc biedny umysłowo. Jakoś nie widziałem, żeby kogoś z iosem tak bolał android. Mordo.
  • Odpowiedz
  • 1
@inS: widocznie biede umysłowa przedstawiasz ty bo nie czytasz ze zrozumieniem.nie mam nic do ios tylko do uzytkownikow ktorzy ta biede pokazuja na kazdym kroku
  • Odpowiedz