Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ograł Pan razem z Wachowskim Polskę i Polaków, a nawet świat, ma Pan kupę kasy, o którą Pan tak zawsze zabiegał, żyje Pan w luksusach. Ale wie Pan, że ma Pan niemego świadka wszystkich swoich zdrad, i to najpotężniejszego na świecie - Matkę Boska, którą się Pan tak afiszuje, bo przecież w Boga Pan nie wierzy. Gdyby Pan wierzył, nie zrobiłby tych wszystkich świństw. Niebawem święto prawdziwych bohaterów - żołnierzy
@lechwalesa: Prosze sie nie przejmowac jazgotem ale tez prosze dazyc do prawdy. Prawda zawsze wyzwala.
Przypomne tym kamienujacym bez skazy ze Swiety Pawlel przesladowal chrzescijan zanim zostal apostolem. Proponuje podac do Maciarowicza aby go usunieto z biblii jako wroga ludu.
A tymcasem dla Pana Lechu cytat z Pilsudzkiego:

zapluty karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd [...], śledzący moje kroki, robiący małpie grymasy, przekształcający każdą myśl odwrotnie;
@lechwalesa: Panie Prezydencie !
Dla mnie jest i będzie Pan Prezydent bohaterem - symbolem upadku komunizmu, wolnej nie tylko Polski. Jest Pan Prezydent osobą publiczną, historyczną - w pewnym sensie zawsze będą opinie pozytywne i negatywne na temat osoby, życiorysu, dokonań Pana Prezydenta. Myślę, że ma Pan Prezydent siłę, ale proszę pamiętac o swoim zdrowiu też :) Rocznikowo mogę byc synem Pana Prezydenta, ale rozumiem tamte czasy... Oni odejdą, a historia
@hannaloboda:
A w takim kontekscie to moge?

"Współpracę Józefa Piłsudskiego z wywiadem Austro-Węgier potwierdza prof.Andrzej Garlicki -czołowy biograf Piłsudskiego w monumentalnej biografii "Józef Piłsudski".

Nie ma takiego znaczacego czlowieka Polaka aby Polacy go nie opluli.
Po prostu polskie pieklo
@rownowaga: Nie jestem fanem Piłsudskiego, ale jedno jest pewne - sprzymierzyłby się z samym diabłem, DLA DOBRA POLSKI. Wałęsa po prostu brał pieniądze, za dostarczanie informacji o kolegach z pracy. Zaś w późniejszym okresie, szantażowany tymi "dokonaniami" stał się zdrajcą na wielką skalę.
@Wechtero: Dla ścisłości. Po pierwsze - nie bohater - tylko TW Bolek - dowody są niepodważalne, zarówno IPN, jak i oświadczenia dawnych towarzyszy, (których Pana bohater zdradzał za pieniądze i którymi w rozmowach pogardza), jak i esbeków, jak i wreszcie czynów samego TW wyrywającego dokumenty go kompromitujące, czy odwołującego w nocy rząd Olszewskiego, który chciał dociec prawdy. Po drugie komuna nie upadła, tylko dzięki Pana bohaterowi - esbecy, komuna, część dawnej